Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan viseljem el a karácsony...

Hogyan viseljem el a karácsonyi időszakot, amikor csak az utálatot kapom másoktól meg a lesz*rást ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mindig utálnak és lesz*rnak az ismerőseim, de ilyenkor még a szokásosnál is jobban. Ráadásul össze vagyok zárva olyanokkal akikkel meg kölcsönösen utáljuk egymást.

Hogyan viseljem el ezt?


2017. dec. 22. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne légy ennyirre negatív. Gondolj a vasárnapi szép időre.

[link]

2017. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok! Engem is mindenki utál ill. kritizál. Már élni sincs kedvem ilyenkor. Tőlem vár el mindenki mindent aztán lecsesznek. Önzők lusták nagyképűek.... Most próbálok megfelelni de csak minimáisan. Éld túl az ünnepeket. Hány éves vagy? Nő férfi???
2017. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vastagon le...sz...arom. SENKIT nem hívok meg kajálni karácsonykor "alanyi jogon", csak mert "úgy illik" (pl. férjem felnőtt gyerekeit sem). Szintén az van, hogy egész évben tojnak rám, hát akkor a "szeretet ünnepe" jegyében ne nézzen hülyének senki (a terülj asztalkám kellene, de én nem, kapják be).

Szóval, Kedves Kérdező, szokjál le arról, hogy meg akarsz felelni a környezetednek, és ennyi.

Nem tudom a korodat, nemedet, de akár el is lehet utazni ilyenkor pár napra (jó, most már nem találnál helyet, de máskor, előre tervezve), akár egyedül is, de haverral/baráttal/barátnővel is, de mondom, egyedül is, wellnessezni, vagy külföldre. Aztán sitty-sutty, el is telt a karácsony, és nem Te ugráltál körül olyanokat, akik egész évben Rád se b....sznak. Ennyi.

2017. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!