Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ebben a kontextusban rosszul...

Ebben a kontextusban rosszul jönne ki egy kereszt, mint ajándék?

Figyelt kérdés

Idős rokonomnak balesete volt, ami nem csak testileg, de lelkileg is eléggé összetörte (lassan a százat tölti és nehéz feldolgoznia, hogy már nincsen olyan jó formában).

Nagyon vallásos, ezért készítettem neki egy kis keresztet fából, olyasmi szavakkal akartam odaadni, hogy ,,Krisztus majd vigyáz rád és felépülsz hamar" vagy ilyesmi. Miután kész lett kezdtem el gondolkozni, hogy mi van, ha félreérti és azt hinné, már temetni akarom. Szerintetek?



2021. nov. 27. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha te is vallásos vagy, szerintem nem értheti félre.

Egy nem vallásos illetőtől esetleg gúnynak tűnhetne, de az sem feltétlenül igaz.

Mondjuk, én lehet, hogy úgy fogalmaznám meg, hogy nagyon örülök, hogy nem lett komolyabb baja, és bízom benne, hogy teljesen fel fog épülni, és hogy készítettem neki valamit, hogy felvidítsam, és mivel tisztában vagyok vele, hogy hívő, ezért készítettem neki a keresztet.

2021. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy bíztatod a felépülésében, kizárja azt, hogy temetni akarod.

Ha mégsem ezt akarod, akkor a 2.válaszoló jó tippet írt.

2021. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Törölték valaki válaszát előttem?

Javítok: Az első válaszoló jó tippeket írt.

2021. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!