Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt életed legkreatívabb,...

Mi volt életed legkreatívabb, legemlékezetesebb vagy egyszerűen legjobb ajándéka?

Figyelt kérdés

Ajándék ötleteket szeretnék gyűjteni, de nem tanácsot kérek, mert azt nehéz adni. Kíváncsi vagyok, ki milyen ajándéknak örült, lehetőleg konkrét alkalom, ami emlékezetes volt.


Lehet olyan is amit kaptatok, és olyan is amit adtatok és láttátok hogy aki kapja az őszintén örült neki. Ha belefér, örülnék neki ha azt is leírnátok hogy mi alapján történt az ajándék kiválasztása, milyen kapcsolatban volt az adó és a kapó egymással. Lehet valami apróság is, vagy élmény ajándék. Előre is köszönöm.



2021. nov. 26. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam egy barátnőmnek kézzel írt szakácskönyvet.

Rendszeresen panaszkodott, hogy nem jut eszébe, mit tudna főzni, illetve a legtöbb étel receptjét nem ismeri és a netes receptekben nagyon sokszor csalódott.

Ezért az összes olyan ételt, amit szoktam készíteni (és ez nem kevés, mert évente nem sok olyan van, ami kétszer előfordul) leírtam kézzel egy keménytáblás vastag füzetbe, mindenféle megjegyzéssel együtt, ami az adott esetben segíthetne, illetve a hasonló ételekhez is különböző tippeket.

A külső borító: a "receptek" szót különböző nyelveken leírva kis cimkékre kinyomtattam és ezeket mozaikként ráragasztottam, utána lamináltam.

Ennek sok éve, azóta is emlegeti, mennyire örült neki, és hogy a mai napig használja, mert sok ötlet és sok technológiai segitség található benne.

2021. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A fiamnak készítettem a régi farmereiből egy nagy patchwork ágytakarót. A már nem használt, itt-ott kopott nadrágokból a használható részeket kivágtam, és ezeket összeillesztgetve készült el. Természetesen nem szabályos négyzetekből állt, hanem elég szabálytalan alakzatokból, de így még érdekesebb is lett, mint a megszokott hasonló jellegő terítök/takarók általában.
2021. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egy karácsonyra a szüleimtől jegyet kaptam egy előadásra, ahol a kedvenc olimpikon műkorcsolyázóm is részt vett. meg egyszer rámszabott meleg pizsamát kaptam (a konfekcióméretek semmiből nem jók rám, és fázós vagyok)

egy barátnőm egyszer rajzolt nekem egy profilképet meglepetésként. egy másik meg egyszer kötött egy pár zoknit. csak úgy random.

amit adtam, talán az öcsém mamusza, amit az akkori kedvenc játékának egy karakteréről formáztam. mióta túl elnyűtt ahhoz, hogy viselje, fent ül a polcán.

2021. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevessetek ki, de ezt sosem felejtem el: a világháború befejezése után pár évvel a szerény karácsonyfa alá a bátyámmal együtt kaptunk 1-1narancsot.

Azóta sem ettem olyan jóízűt, pláne, hogy életem első narancsa volt.

Rég volt, szép volt (Talán igaz sem volt? Dehogynem!)

2021. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A gyerekeimet. December 25.-én reggel jöttek a világra.:-)
2021. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

18. szülinapomra internet előfizetést kaptam, hát az valami csoda volt 😀


De ez rajtad nem segít...

2021. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Saját készítésű CD az illető kedvenc dalaiból összeválogatva, saját készítésű borítóval. Falra akasztható fotómontázs az illető fotóiból. Ugyanez fényképalbumban, minden kép mellé egy kis idézettel. Ezekkel még nem lőttem mellé. :)
2021. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dédmamámnak készítettem egy Jézus szénrajzot karácsonyra. Mai napig ki van rakva a vitrines szekrénybe és a nedves elmosódások miatt arra tippelek, csókolgatni szokta, mint a szentképeket. Kicsit fura érzés, de azért örülök, hogy tetszik neki :D

Illetve egyszer rokonnak vettem egy kampány alkalmával egy karitatív szervezettől naptárt, aminek az árát segítő célokra használtak fel. Elsírta magát, mikor ezt elmeséltem neki.

2021. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem idén karácsonykor fogom megkapni, 2 legjobb barátnőmmel idén vagyunk végzősök, és megbeszáltük, hogy csapunk 3-an egy karácsonyi bulit, és ott személyes ajándékot adunk egymásnak, és tudom, hogy valami fantasztikussal fogna meglepni, mind a ketten.
2021. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szia előző vagyok, csak váletlen elküldtem, mielőt leírtam volna, hogy ebbig minek örültem a legjobban.

szüleim vettek nekem egy tükröt, és amíg én iskolában voltam, addi kicsomagolták feltették a kisasztalom fölé, és ráragasztottak kípeket a barátaimmal, velük, öcsémmel, kedvenc sorozatomból idézeteket, és hasonló dolgokat, amikor hazajötem nagyon nagy meglepetés volt.

2021. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!