Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit ajándékoztatok friss...

Mit ajándékoztatok friss kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Karácsony körül leszünk együtt 1 hónapja.
2021. nov. 29. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Bármit csak ne porfogót. Extra szex, valami program (pl. Kirándulás), extra finom kaja vagy aminek örülne és hasznos.
2021. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezek szerint már 3-4 napja együtt vagytok? Semmit.
2021. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért, te azonnal 1 évtől kezded a kapcsolatokat? :)
2021. nov. 29. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem. De pár nap nem kapcsolat.
2021. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi december 7-én kezdtünk járni, tehát kemény 2,5 hete voltunk együtt karácsonykor, és ajándékoztunk egymásnak.

(Azóta eltelt már 5 év és házasok vagyunk:)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, előtte mi már rengeteget beszélgettünk, így tudtam az ízlését, egy könyvet kapott tőlem, nagyon örült neki. Én pedig (akkor ősszel kezdtem az egyetemet) az egyetemi szakomhoz passzoló, részben dísz-, részben használati tárgyat kaptam, szép ajándék volt és figyelmes.

2021. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is alig egy hónapos volt a kapcsolatunk, mikor jött a Karácsony. Én fülhallgatót adtam a páromnak és meghívtam a kedvenc hamburgerére. Meg kapott egy saját készítésű kulcstartót, de ő odáig van az ilyen kézműves kütyükért
2021. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A párod részéről pl. indokolt lenne a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyv ajándékozása.


kapcsolatBA, édes jó istenem...

2021. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!