Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Majdnem fél éve leszünk...

Majdnem fél éve leszünk együtt párommal karácsonykor. De fogalmam sincs mit vehetnék neki. Azt sem tudom mennyit "illik" költeni ilyenkor? Szeretek ajándékozni, nagyon! De félek hogy rosszat választok 22 L vagyok. Ő 26F

Figyelt kérdés
Vettem már egy finom illatú parfümöt, szerintem tetszeni is fog neki.Mindig, mindent megvesz magának, ami kell neki. Így az az ajándék, amire éppen szüksége van, nem jöhet szóba. A parfüm mellé gondoltam különleges csokikat, mint apróság. Mert szereti. De még egy "nagyobb" ajándékot szeretnék neki. 5-7 ezer forint között. Bármk ötletet szívesen fogadok.

2021. dec. 5. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem örülne egy képkeretnek amit te készítes és egy szép képet raknál bele amin ketten vagytok és írhatnál mellé valami aranyosat (mármint egy külön A/4-es lapra).


Sok sikert!

2021. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, viszont sajnos nincs közös képünk, egyikünk sem szokott fotózkozni. De ha nem lesz jobb ötletem, van idő addig, csinálunk egyet. Köszönöm!! :)
2021. dec. 5. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha lesz valami ötletem majd írok még :)
2021. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
81%
Valami vicces ajándék, ami mondjuk egy belsős poénotokhoz köthető
2021. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!