Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a barátomnak mikulás...

Mit adjak a barátomnak mikulásra és karácsonyra? Több mint egy éve vagyunk együtt, már sok mindent adtam. Most arra gondoltam, hogy valami sajátkészítésű ajándék kellene, de semmi ötletem. Valakinek valami jó ötletee?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 20:25
 1/5 anonim válasza:
Nem sajatkezu ajandek kesz a reszemrol de nagyon aranyos es ertekesnek talalom h portret rajzoltatok neki. Mit szeret a paros ? Sportol esetleg vgy szamitogepes jatekokkal jatszik ?
2015. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mikulásra nehogy adjál már bármit is. a mikulás a gyerekeknek hozza a csokit, ne csináld már!
2015. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem lehet adni mikulásra valamit.

főleg ha édesszájú. de lehet jobban örül neki,ha te sütsz neki valami finomságot.

karácsonyra meg aminek tudod,hogy örülne. én pénztárcát adok a barátomnak,meg a közös képeinket minden év végén beragasztom egy füzetbe,hozzá megjegyzésekkel. tőlem ezt kapja meg egy tortát. csak úgy.:D

de ha meglátok még valami jót a boltokban,akkor lehet módosul a terv.

2015. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikulás: közös mozijegy (akár 3D-s filmre)

Karácsony: közös koncertjegy


(Én az élményeket jobban szeretem, mint a tárgyakat.)


Ha saját készítésűt szeretnél, csinálj neki muffint, karácsonyosan kidíszítve.

2015. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mikulásra nem szoktam neki ajándékot adni, viszont mindig készítek valami egyszerű adventi naptárt, csokikkal, idézetekkel vagy kedves üzenetekkel (távkapcsolat), így ez nekem a mikulás. :) A karácsonyi ajándék pedig nyilván érdeklődésétől és a korotoktól függően bármi, a legnépszerűbb a közös képes nyomtatott bögre, vagy ha van esetleg valami kedvenc mottótok vagy valami akkor azt a mondatot kinyomtathatod neki egy pólóra.
2015. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!