Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Adnátok karácsonyi ajándékötle...

Adnátok karácsonyi ajándékötleteket?

Figyelt kérdés

Olyan rokonságnak (unokatesók és családjuk), akiket évente 1-2 alkalommal látunk, 10 e forintig kb.

Eddig kreatívkodtunk minden évben, de ez most nem fog összejönni bizonyos okokból, így valami olyan ajándék ötlet kéne, ami kicsit személyesebb mint egy vásárlási utalvány, de igazán nem kell személyesnek lennie.


2021. dec. 9. 11:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Kedvenc alkohol, egy jó könyv, vagy valami, ami a hobbijához tartozik. Nehéz úgy kicsit személyeset írni, ha semmit nem tudunk róluk.
2021. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékutalvány?
2021. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsi, az nem játszik.

Akkor bármi, ami hobbijukhoz tartozik

Vagy bonbon, ital..

2021. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam: nem kell személyesnek lennie, csak ne boritékban pénz vagy egy általános utalvány legyen. Sajnos nem tudunk egymásról sokat.. ez van, felületes rokoni kapcsolat.
2021. dec. 9. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Plusz egy szavazat az utalványra. Én azt vettem azoknak, akikről tudom, hogy mindenük van.
2021. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsbor. Van többféle ízben.
2021. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Picit drágább, de sztem cuki: [link]
2021. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%

Adj a családodról egy bekeretezett képet. A lehető legjobb karácsonyi ajándék. :D


Viccet félretéve lehet ajándék kosár, egy élmény (meglepkek.hu), apróbb műszaki cikk, vagy egy dísztárgy.

2021. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!