Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajánlanátok nekem ajándékötlet...

Ajánlanátok nekem ajándékötleteket anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Eddig szinte mindig volt némi ötletem, de most már tanácstalan vagyok ez ügyben.


Anyukámnak nem igazán van hobbija, mert vagy dolgozik, vagy a itthon csinálja a dolgát a ház körül. Olvasni szokott, viszont a tavaly kapott könyvet sem tudta elolvasni mert egyszerűen sosincs rá ideje, vagy ha van is nem olvasással tölti.


Ami azonban feltűnt számomra, az az, hogy kedveli a kézzel készített dolgokat. Van a környékünkön egy hölgy, aki agyagból készít ilyen “Isten hozott” üdvözlő táblákat, ha így mondhatom.

Tavaly egy fából készült, kulcstartót készített egy ismerősével, illetve kézműves szappanokat is szokott kapni, és szereti.


Gondolkodtam olyan eszközön is, amiről tudom, hogy 100%-osan kihasználná, legyen az egy konyhai, egy irodai eszköz, gép, kiegészítő.


A keretet nem szabom de azért 30 ezertől többet nem szeretnék költeni



2021. nov. 21. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Keszits te neki kezzel barmit. Himzett parna, vagy karkötö gyöngyböl, fonalbol, gumibol?

Ejjeli lampa az olvasashoz, vagy csak siman egy diszlampa?

Ekszer?

Konyhai eszköz?

Elektronikai eszköz, (vernyomas merö ha szüksege van ra, hajszarito, hajvasalo, normal vasalo, epilator, nyomtato)

Agynemü?

Arc,test,hajapolasi csomag?

2021. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem éppen van elég időm egyetem mellett kézműves dolgokat gyártani, és nem is igazán megy nekem. Nekem az ilyen dolgok nem igazán mennek.

Ékszereket nem igazán szokott hordani, valamint olvasó és díszlámpája is van. Elektronikai eszközök közül ( a felsoroltak közül) mindene meg van. Ágyneműket és drogériás termékeket pedig nem szereti ha más vesz neki ilyeneket

2021. nov. 22. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen aranyos figurát amit kitud tenni a polcra
2021. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!