Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit írhatnék róla?

Mit írhatnék róla?

Figyelt kérdés
Tegnap húztunk neveket (angyalkázás, de mégsem) és én egy olyan osztálytársam húztam, akiről nem hogy verset, semmit sem tudok írni. Mit tehetnék? A külsőjéről nem nagyon lehet kreatívat kihozni.
2021. dec. 11. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tehetnék?


Következőkor nem veszel részt ilyen versírós hülyeségben.

2021. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, ez nem akarat kérdése :) Nem én mondtam, hogy na akkor csináljunk ilyet. Ezt az ofő találta ki, minden évben megcsináljuk. De azért köszi az előítéletes választ!
2021. dec. 11. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező, volt már a kérdés.. Szerinted az itt lévő vadidegenek mennyire tudnak ebben segíteni? :(


Te töltesz időt azzal a valakivel, ha személyes dolgot nem is tudsz róla, azt csak látod, hogy milyen ember. (Szerény, vagány, csendes..) Csinált már valami vicceset? Van beceneve? Fent van valami közösségi oldalon, ahol legalább látsz valamit belőle? Vagy mindig ugyanazokkal lóg? Utálja valamelyik tárgyat látványosan? Ha felel, hogy viselkedik? Milyen tanuló?

Külsején nincs semmi egyedi? Akár kék raszta haj, akár egy jellegzetes szemüveg?


Ne gondold túl, pár sor bőven elég, én lehet, hogy beleírnám azt is, hogy (még) nem ismerjük egymást, vagy akár az utolsó szó a neve lenne rímbe szedve, ha annyira nehéz összehozni valamit.

2021. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, kicsit hülyén jött ki, hogy leírom ide kétszer, de köszönöm a segítséget, ebből ki tudok valamennyire indulni :)
2021. dec. 12. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy nehéz dolgod van.


Egyébként anno, mikor én voltam ilyen cipőben és ajándékoztunk, simán volt olyan, aki elmondta, hogy hupsz, ő nem költő típus és vagy nem mondott semmit sem az illetőről (csak annyit, hogy én Petit húztam..), vagy ha mégis, akkor pár jellemzőt, de azt sem rímben :) Arra jó is volt, hogy ez oldotta a hangulatot, nevettünk.


Esetleg még segíthet, hogy mindig ugyanott ül-e? Jár valami különórára? Nagyhangú, esetleg valamiben hangadó? Szurkol valami csapatnak? Sportos? Látsz valami kulcstartót a táskáján, tolltartóján?

Vagy mondjuk nézd meg, mit jelent a keresztneve; akár a jelentéséből is kiindulhatsz.

Vagy tételezzük fel, hogy Petit húztad. Elmondod, hogy Van ilyen Puskás is, meg Kabát is.. feltéve, ha átlagos a keresztneve és nem Emerencia :D

2021. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös! Bevallom, gondoltam már arra, hogy néhány jellemző, meg egy kis csoki és kész, úgyhogy maradok így már ennél.
2021. dec. 12. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!