Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valaki segít tanárnak verset...

Valaki segít tanárnak verset írni karácsonyi húzásra?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne, holnapra kéne és nincs semmi ötletem. Osztályfőnökömet húztam nyelvtant irodalmat és történelmet tanít.Vörös a haja többet nem tudok róla

2021. dec. 16. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már láttam.A legelső válaszoló ez nagyon jó verset írt neked.Akkor most mi a probléma,miért van kétszer is kirakva?
2021. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy nagyon jó
2021. dec. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áhá,most esett csak le,hogy ez nem kérdés hanem kérés az olvasók felé,és gondolom törölték.
2021. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Ne a tanárnődről írj verset! Karácsonykor nem az ő születésnapját ünnepeljük, hanem Jézusét.

Keress egy szép karácsonyi verset. Régen voltak zenélő levelezőlapok, karácsonyi zenével. Vegyél egy szép verseskötetet neki.

Jókor jut eszedbe.

2021. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%
4-es válaszolónak, nem tudom, mennyire vagy tisztába vele, de munkahelyen, suliban szokás húzni, azaz egy sapkába teszik a közösség tagjainak nevét, és mindenki kihúz egy nevet, esetünkben a jóember a tanárnőjének nevét, amit titokban tart az ajándékosztásig. Az ajándék mellé kell írni egy verset a húzottról, hogy a többiek kitalálják az ajándékosztáskor, hogy kinek adja az ajándékot, szóval egy Ady-versből nem fognak rájönni, hogy kit húzott, ezért kell írnia a húzott személyről, jelen esetben a tanárnőről verset írnia.
2021. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!