Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Randizgatok egy sráccal(eddig...

Randizgatok egy sráccal(eddig 3szor találkoztunk), legközelebb 23án fogunk, nem szeretnék üres kézzel menni hozzá így karácsonykor. Milyen apróságot vihetnék neki? Pia gáz?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz (már ha nem absztinens).
2021. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A gumi ovszer sokkal olcsobb! :)))
2021. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha találkozgattál vele, talán megkérdezted már milyen piát szeret. Na az tökéletes lesz, ez is azt bizonyítaná, hogy figyelsz rá, megjegyzed amit mond
2021. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy iszik-e alkoholt, azt a piát szereti-e. Főleg, ha együtt tervezed vele meginni, akkor lehet tök jó ajándék is.
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az alkohol, kávé, csokoládé, tusfürdő, nyakkendő, pulcsi mind tök elcsépelt, személytelen kényszerű ajándék, amik arról szólnak, hogy nem ismered igazán a másikat, fogalmad sincs, mit vegyél neki, de mégis csak illik valamit adni ilyenkor, szóval ezt sikerült végre letudnod vele.


Én jobban örülök, ha senki nem ad semmit.

2021. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy jó minőségű pia megteszi.Megisszátok ketten és még jobban is megismeritek egymást
2021. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!