Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A gyerekeimnek azt ígértem,...

A gyerekeimnek azt ígértem, hogy üres dobozt kapnak karácsonyra és még örülni is fognak neki. A lányomét kitaláltam, de mit vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés

A lányom ékszer dobozt fog kapni, örülni fog neki.

Viszont a 15 éves fiamnak egyszerűen nem tudom mit találjak ki. Szerszámos ládához még kicsi, meg nincs is hova tenni. Játékos dobozhoz meg már nagy.



2021. nov. 30. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyűjt valamit (pl. Régi pénzeket) akkor annak tárolódoboz.

Esetleg fénykèpdoboz, pénzkazetta.

De a legjobb, ha valamilyen hobbijához kapcsolódna.

Egy fémdoboz a kedvenc sütijével.

Vannak jópofa "túlélő box"-ok a pinteresten, amibe csoki, bögre,pénz stb lehet tenni.

Egy nagy dobozba elrejtett élmény ajándék.

2021. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kincskeresés.


Egy karton doboz, belül egy térkép, esetleg rejtvény, ami elvezet a következő rejtvényhez, és majd az ajándékához.


Plusz pont, ha az ajándék nem is otthon, hanem a nagyiéknál, unokatesónál, családi barátoknál van, és így a látogatás is bele van szervezve, ami amúgy nyűglődés 15 évesen.

2021. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%
Retro katonai láda. 15 évesen meghaltam volna az örömtől ha kapok egy ilyet.:D
2021. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kellene, mivel foglalkozik szabadidejében a fiad, mi érdekli. Ha valamit gyüjt, akkor ahhoz tárolódoboz, vagy ha elektronika érdekli, akkor ilyen cuccokhoz doboz, amibe tud szortírozni, ha van egy állatkája, akkor annak szállítódoboz, stb.

Egy kicsit több indó sokat segítene.

2021. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!