Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok egyre stresszelek ez...

Lányok egyre stresszelek ez miatt szerintetek?

Figyelt kérdés

Hétfőn fogja a barátnőm megkapni a csomagot tőlem amit vettem neki karácsonyra. És eléggé stresszelek. Egy belebujos pulcsit vettem neki, amit akkor még jónak tartottam xs-méretben, és eléggé tévedtem ahhoz képest, hogy a barátnőm szégyellem is ,hogy xs-t vettem neki s helyett. Az lenne a kérdésem, hogy az nem lesz neki kicsi? 157 magas 45-50 kg. Eléggé rá stresszelek erre, és félek,hogy nagyot hibáztam azzal. Lányok ez hozzátok szól akik ilyen méretet hordanak.



Őszintén mondva félek,hogy nagyon megsérteném, ugyanis lányoknál a súly az amivel eléggé meglehet bántani az embert és itt a méretre gondolok pl. És ha kicsi akkor meg bunkó lennék,hogy nem ismerem ennyire a barátnőm):. Help ME lányok, hétfőn fogja megkapni postán.



2022. jan. 8. 18:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tegnap csak úgy beszéltünk a ruhákról és azt mondta, nem tudja milyen a mérete mert nem azt szokta nézni, de szerinte S. És ezen bszartam mikor leírta.
2022. jan. 8. 18:37
 2/24 anonim válasza:
100%
joo lesz ra nyugi
2022. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És ha nem?
2022. jan. 8. 20:06
 4/24 anonim válasza:
100%

A gesztust biztos értékelni fogja. Ha nem

jó, biztos kilehet cserélni nem?

2022. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%

Besz*rt egy "x"-en. 😂


És emiatt, nem ez miatt, te szerencsés.

2022. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát nem. Nem lehet kicserélni, külföldön lakik, és a posta miatt már nem érné meg kicseréltetni.


És 5. Nem értem mit írsz ... Nem vicces szerintem

2022. jan. 8. 20:20
 7/24 A kérdező kommentje:
És lányokhoz szóltam.
2022. jan. 8. 20:20
 8/24 anonim ***** válasza:
10%

"És 5. Nem értem mit írsz ... Nem vicces szerintem"

Erre utaltam: "de szerinte S. És ezen bszartam mikor leírta."

2022. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Sok mindentől függ, hogy jó lesz-e rá. De mindenképpen örülni fog a gesztusnak biztosan. Ha megkapta kérdezz rá, hogy jó lett-e esetleg. Ha mégsem akkor csak kérj elnézést, meg fogja érteni.


Egyébként nagyon aranyos, hogy igy izgulsz rajta. De teljesen megértem :)

2022. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Nyugi, a méretnél változóbb dolog nincs a nők életében 😂 A H&M-ben az xs-es cuccokat veszem, netről s-t rendelek, de a tesi pólóm m-es, és egyáltalán nem lóg. Valószínűleg ezt ő is tudja, szóval szerintem ha kicsi is lesz rá, nem fogod vele megbántani. A gesztus aranyos, az a lényeg.
2022. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!