Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton stresszelek mit tegyek?

Folyton stresszelek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 3-honapja hogy folyamatosan stresszelek, egész nap tiszta ideg vagyok aggódok, szorongók és még egy kissebb fajta pánikom is van, eddig élveztem az életem de most rühellem. P


Ti szoktatok stresszelni?


És ha igen akkor miért?


Mien gyógyszert ajánlotok?


2019. aug. 15. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Menny el sétáltasd meg a kutyád játsz vele ha van, ha pedig nincs hallgass zenét élő bele magad lehetőleg valami pőrgős jó hangulatúba. Nézz olyan you tube-osokat akik viccesek pl ruben heti fotykos. Meg akár Miskovits Marci fesztiválos videóit. Rubennek a heti fotykosaiból csak párat láttam nem követem de viccesek. Próbáld jól érezni magad. Gyógyszert ne szedj az nem vezet sehova szerintem. Ha akarsz akkor valamiféle szorongásgátlót. Ha nagyon szorongsz lélegezz mélyeket. Remélem megszűnik a problémád.:)
2019. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz tiktokot az sokszor vicces és jó hangulatú.
2019. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig az emberek miatt akkor gondolj bele ők is ugyanolyanok mint te. Foglalkozz csak saját magaddal ne érdekeljen más csak, hogy boldog legyél. Ha van még valaki aki segíteni tud átadom a stafétát:D.
2019. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rmokus86 válasza:

Szarj másokra és a véleményükre. Nehéz elsajátítani de mindenképp hasznos tulajdonság :D


Alapból akitől nem kérnél tanácsot annak a kritikáját se vedd magadra.


Sokat segít a testmozgás, menj el hosszú sétára (zenével), kezdj el futni, kerékpározni edzés jelleggel.

2019. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!