Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit készítsek neki?

Mit készítsek neki?

Figyelt kérdés

apukámnak lesz a 49. születésnapja és nem tudom mit készítsek neki (készíteni szeretnék mindenképpen). Már jó pár napja gondolkozok ezen, de eddig nem jutottam kb semmire.

amit így tudni kell róla, hogy mérnök, jó sokat olvas, és kedvence a Queen.

és pl könyvjelzőt már régebben egy csomószor adtam szülinapjára amikor kisebb voltam, ezért azt nem szeretnék



2022. febr. 10. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát egy 49 éves férfi nem feltétlen ugrik ki a bőréből egy a gyereke altal osszetakolt akarmiert, ha a csemete elmúlt 10 éves....
2022. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Rohamosztagos sisak LEGO-t (75276).

Rakjátok össze közösen.

Ő pont az a korosztály aki a Star Warson nőtt fel. Szerintem örülne neki.

2022. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

2!


Gondolod ha egy 30ezres ajándékra lenne pénze, akkor készíteni akarna valamit?

2022. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobban járnál, ha inkább sütnél neki sütit/tortát, amit tudsz. Igaz, hogy ez nem maradandó, de még mindig sokkal jobb, mint egy számára felesleges tárgy.
2022. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Fess neki egy Queenes képet, vagy pólót. Hímezheted is akàr a mintát.:)

Csinalj neki süthető gyurma díszítéssel rá jellemző bögrét vagy ami neki tetszene. Teázni jó olvasás közben. Díszíts ki egy teatartó dobozt.:)

2022. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!