Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan tudnék úgy rendelni,...

Hogyan tudnék úgy rendelni, hogy anya ne jöjjön rá?

Figyelt kérdés
Találtam neki egy ajándékot, aminek örülne, és nemsokára szülinapja lesz.Az a baj, hogy sajnos csak rendelni tudom, csomagautomatába nem hozzák, személyes átvétel nincs. Ismerősünk, akihez kérhettem volna elutazott, máshová nem nagyon tudom, plusz napközben én ugye suliba vagyok. Hogyan tudnám megrendelni?
2022. márc. 28. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre ezen kívül nem nagyon van mód. Nincs másik szomszéd? Esetleg ha a családból valaki ráér beszéld le vele és küldesd oda a csomagodat hozzá, majd átveszed valamelyik nap. Mást sajnos nem tudok
2022. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

És csak egyetlen egy ismerősod van? (aki elutazott).


Ha előre odaadod a pénzt, gyakorlatilag bármelyik ismerősod vagy szomszédod megkerheted ra6, és oda érkezik a csomag, ahova te kéred, ahhoz az ismerőshoz vagy szomszédhoz.

2022. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Rendeld suliba. Nekünk jó fej volt az összes tanár, megengedték hogy lebeszéljük a futárral hogy hagyja a portán.
2022. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A suli ki van zárva, egyszerűen képtelenség, hogy a tanárok megengedjék. Család szoba jöhetne, de mindenki elég messze lakik tőlünk. Olyan ismerősöm, aki nap közben ráér, vagy esetlegesen munkahelyen átvehetné nincs, csak az az egy.
2022. márc. 29. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Akkor apud? Anyud valamelyik barátnője vagy kollégája akivel meg tudod ezt beszélni?
2022. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Apa külfüldön van, anya barátnője talán szóba jöhet
2022. márc. 29. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért baj ha hazamegy? Kibontaná a nevedre érkező csomagot? Általában úgy be van csomagolva, hogy a dobozon nem látni, mit vettél.
2022. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném, ha tudná, hogy rendeltem neki. Teljes meglepetést szeretnék.
2022. márc. 29. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen futárszolgálat hozza? A legtöbbnél van egy tartalék letéti pont, hogyha nem tudod átvenni több próbálkozásra sem, akkor lerakja egy csomagponton, és 3-5 napig átvehető. Azt tudod csinálni esetleg, hogy mikor kapod az értesítőt róla, hogy jön a csomag, felhívod a futárt, hogy nem tudsz otthon lenni, letétbe tudja-e tenni.
2022. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Merre laksz?
2022. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!