Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan csináljam meg a legjobb...

Hogyan csináljam meg a legjobb barátnőm ajándékát?

Figyelt kérdés
Személyes ajándékot szeretnék csinálni, a koncepció kb megvan. Egy nagy (A3asnál nagyobb) papírra szeretnék fotókat és kábé egymondatos, számunkra vicces/emlékezetes idézeteket tenni. A képekből nincs olyan sok, max 10, de az idézetekből kb 50 van. Hogy csináljam meg, hogy dizájnos legyen? Pl valahogy hajtogassam be kis "zsebekbe" a cetliket, hogy elférjen, vagy van valakinek valamilyen ötlete, hogy hogy csináljam?

2022. ápr. 5. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy most eszembe jutott, hogy ha egy kis füzetbe csinálnám meg, az jó lenne? Ti örülnétek ilyennek? (tudom, hogy ezt nem gyakorin kéne megkérdeznem, de szeretem kikérni mások véleményét)
2022. ápr. 5. 18:20
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egy szép, kemény borítójú füzetbe érdemes írni, mert azt el tudja tenni emlékbe, és nem megy tönkre.
2022. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Exploding boxokra keress rá youtube-on, rengeteg diy videó van ezekről, millió variációban. Képekre is, üzenetekre is fogsz ötletet találni, neked csak össze kell kombinálnod a fillereket, hogy mivel akarod a saját dobozod oldalait megtölteni. :)
2022. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!