Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Saját kezűleg szeretnék készíteni neki valamit de semmi nem jut az eszembe, linket is küldhettek ha van ötletetek.

2014. nov. 29. 22:01
 1/4 anonim válasza:
tudsz kötni? ha igen egy sálat egy nap alatt meg lehet kötni. ha esetleg tudsz keresztszemeset varrni csak pár alapanyagot kell beszerezni és a neten egy szimpi mintát keresni és már varrhatsz is ha nem tudsz könnyen meg lehet tanulni... ha egyik sem tetszik, rajzolj neki egy üdvözlõ- vagy képeslapot. ha rajzolni sem szeretsz akkor bágj ki karonból v. színes lapból könyvjelzõt és keress rá egy szép idézetet . ha ez sem tetszik nincs ötletem...
2014. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 30. 17:39
 3/4 anonim válasza:
Töltött káposztát...amugy ha saját kezűleg tudsz valami karkötőt is adhatsz szerintem
2014. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőmnek egyszer egy befőttes öveget festettem ki üvegfestékkel és raktam bele rengeteg cukorkát, gumicukrot, rágót, majd átkötöttem szalaggal. Nagyon örült neki, és szerintem ez egy jópofa ajándék. Amúgy ha ez nem tetszik akkor azt is csinálhatod, hogy kinyomtatod az egyik közös képeteket és készítesz valami képkeretet neki. Vagy sütsz neki valami finomságot és mellé még valami szép kis karkötő.
2014. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!