Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan müködik a virágküldés...

Hogyan müködik a virágküldés meglepetésből? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv.

Nagyon tetszik egy lány és szeretnék neki virágot küldetni, viszont nemtudom, hogy hogy lehetséges ez.

Úgy akarom hogy ne tudja hogy én küldtem, szeretném meglepni.

Nyíregyháza közelében lakik, de a munkahelyére szeretném küldetni ami Nyíregyházától kb 25-30 km-re van.



2022. okt. 23. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy van-e ott virágküldő szolgálat. Tuti, hogy lehet anoním módon küldeni...
2022. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%

Én csináltam ilyet vagy tíz éve - kidobta a virágot.


Amúgy simán lemaileztem a dolgot, akkor feladtam egy csekket a postán, megmondtam melyik napon, milyen időben próbálják kiküldeni (a sulijába).

2022. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a filmekben romantikus, hogy név nélkül küldözgetsz valakinek virágot a munkahelyére. A valóságban, ha én kapnék (és nem a páromtól) kb. a hideg kirázna és paranoiás lennék hogy valami zaklató akadt a nyomomba. Illetve rám hozná a frászt, hogy még mi mindent tudhat rólam.

Név nélkül semmiképp se csináld. Legalább egy becenevet írj alá, amiről tudni fogja hogy biztos tőled van.

2022. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ne csináld!

Nagyon kínos helyzetbe hozod a munkahelyén, és nincs is értelme, ha névtelenül teszed.

2022. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Jajj, bocs, második vagyok, és én névvel csináltam.
2022. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld! Vagy kínos helyzetbe hozod, vagy megijeszted. Ráadásul mi értelme, ha nem tudja kitől van?
2022. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te valahogy tudat alatt azt hiszed, hogy ő mégis tudni fogja, hogy ki küldte. Honnan tudná és ennek mi a fene értelme van? Még csak nem is látod, milyen képet vág, mikor megkapja. Amúgy neked nincsenek haverjaid, hogy ezt velük beszéld meg, ne arctalan idegenekkel?
2022. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

virágboltokban lehet csokrot rendelni kiszállítással. egyszerűen fel kell hívni és megkérdezni, hol vállalják.

amúgy semmi értelme, most gondolj bele, felcsönget a futár, kezedbe nyom egy random dolgot, ami nem a tied és nem rendelted, mit csináljon vele? mégis mitől kéne téged ettől szimpatikusabbnak találnia? azt se tudja hogy te vagy az, max. megvonja a vállát és holnap ezt viszi a nénikéjének a névnapjára.

2022. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet, de névtelenül nincs értelme.
2022. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!