Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 6 évesnek valami jó enciklopédia?

6 évesnek valami jó enciklopédia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 éves elsős kisfiamnak szeretnék valami átfogó, korának megfelelő enciklopédiát karácsonyra. Folyékonyan olvas már egy éve, és állandóan kérdez. Mindenről tudni akar mindent... Világűr, országok, emberi test, állatok, járművek, mikor éppen mi jut eszébe. Ezért is nem specifikus könyvben gondolkodom, hanem olyanban, ami kicsit mindent érint.

Nekem pl. volt Usborne enciklopédiám gyerekkoromban, rongyosra lapoztam, annyit olvasgattam. Most is lehet kapni, de mégiscsak '86-os könyv, attól félek, hogy talán kicsit idejétmúlt már.

Az újabbak közül pedig nem tudom, mit lenne érdemes megvenni. Britannica, vagy valami más...? Dedós könyvet nem szeretnék, mert sokkal értelmesebb, mint egy átlagos 6 éves, de nyilván azt sem akarom, hogy túl "tömény", nehezen emészthető legyen.

Köszönöm, ha adtok ötleteket!



2022. nov. 14. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt a könyvet imádtam, sokat jelentett, és félre is tettem a lányomnak: [link]


Szerintem annyi minden nem változott azóta.

2022. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez volt. 😊
2022. nov. 14. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez specifikus lesz, de nekünk nagyon tetszik:

[link]


Nagyon szép, igényes könyv; együtt nézte végig a család.

2022. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!