Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen diy elkészíthető,...

Milyen diy elkészíthető, tényleg örömöt szerző ajándékokat tudnék csinálni? Amihez az alapanyagok sem túl drágák :/ 16 évesek vagyunk

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, kinek. Egy személyre szóló ötlet rendben van, egy mindenkinek adok valamit szintü esetében inkább vegyél egy doboz csokit, az olcsóbb és ugyanolyan személytelen
2022. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Barátaimnak kéne, és van is pár ötletem, de elég nagy a társaság..

van olyan aki lovagol, többen szeretnek olvasni, filmezni, van kpop rajongó, van több lmbtq-s is, író, zenészlélek..

Nem tudtok ajánlani valamit?

2022. nov. 24. 21:10
 3/9 anonim válasza:
Gyertya, lehet külön viaszt kapni, kell egy jó üveg vagy fémkehely, lehet színezni, illóolajjal illatosítani
2022. nov. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi, ilyesmikre gondoltam :)

van még ötlet?

2022. nov. 25. 15:00
 5/9 anonim válasza:
Én sütnék mézeskalácsot , szépen feldíszíteném . Mindenkinek olyan formát ami közel áll hozzá . Lovacska , könyv , violinkulcs stb .
2022. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. dec. 1. 07:20
 7/9 anonim válasza:

Illatgyertyát lehet kicsi befőttes üvegekbe is készíteni, az tényleg nem túl költséges. Esetleg vászon táskára festeni vagy pecsételni valami egyedi mintákat, ha pedig tudsz agyagozni, készíthetsz ékszertartót, hamutartót stb.

Az is nyerő lehet, ha csinálsz nekik sütit, muffint, forraltbort. Kárba nem fog menni:)

2022. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2 embernek tervezek sütit csinálni, gyertyát 3-nak adok majd, a vászontáska jó ötlet

Valaki még?

2022. dec. 7. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Én több mindenkinek csinálok börszalagból karkötöt, vagy névgyöngyökkel, vagy valami kisebb fém szimbólummal/medállal, illetve több medálhoz börböl nyakláncot, hogy nyakban lehessen hordani.
2022. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!