Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékoknak örülne...

Milyen ajándékoknak örülne bármilyen 14 éves lány?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok pedofil. Csak a fiam iskolájában van ez a karácsonyi húzós baromság és egy olyan lányt húzott, akiről semmit nem tud. Milyen ajándék az, aminek biztosan örülne?

(kb. 2500 a max)



2022. nov. 25. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szokásos bögre+csoki, vagy valami körömlakk, vagy valami írószer.. pepcoban meg ilyesmi helyeken rengeteg ilyen kacatot lehet kapni.
2022. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anno szerencsés voltam, a barátnőm húzott, és egy szemhelyfestek palettát kaptam amit nézegettem korábban.


Következő évben egy srac húzott, egy csomó édességet kaptam és örültem neki :)


Szerintem jó ötlet bármi ilyen fürdő bomba / gyertya, edesseg, vagy aranyos kerámia figura stb , ezeket mind kaptam és örültem neki, meg én is ilyesmit adtam :)

2022. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Mostmár lassan 17 leszek, sokszor kaptam olyat, aminek tudtam örülni, de láttam (és egyszer tapasztaltam) amikor teljesen haszontalan dolgokkal láttak el.


Vegyetek a lánynak valami édességet, aranyos írószert, esetleg olyan kozmetikumot, ami nem látványos (ajakápoló, arcmaszk, esetleg áttetsző szájfény). Ha szeret olvasni, akkor kaphat egy könyvet is, vagy bögrét, gyertyát.

Fürdőbomba, kulcstartó, aranyos kis ékszer (sinsayen nagyon jókat lehet találni most ingyen szállítással) is nyerő lehet

2022. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis csoki, valami szép füzet, napló, jövő évi naptár (mármint a könyv-formátumú), egy szép toll... ilyesminek minden lány örülni szokott.
2022. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Bögrét ne! Annak már mindenki a falnak megy. És lehetőleg se tusfürdő, se dezodor.

De amit szívesen ajánlok is, névre szóló toll, karkötő (vannak nagyon szép kristályos karkötők), esetleg kristály, csokoládé/édesség, egyedi készítésű naptár stb.

2022. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

A "kristály" alatt metamfetamint értesz?

2022. nov. 26. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém 15 éves és ő is egy olyan lányt húzott akivel életében nem beszélt még. A lány 14 éves. Velem vetette meg az ajándékot neki. Náluk 3000 volt a maximum összeg. Én ezt vettem neki:


3 darabos toll készlet (pepco 600Ft)

LED égősor (pepco 780Ft)

A5 spirál füzet (pepco 780Ft)


Ez 2160 és ugye ad még hozzá csokit, szaloncukrot, gumicukrot vagy valami édességet.


De a kulcstartó, körömlakk is nagyon jó ötlet

2022. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"A "kristály" alatt metamfetamint értesz?"

Jesszus, dehogy! Nem kell mindig rosszra gondolni.🙄

Kristály alatt én tényleg kristályt, vagy ásványt értettem, például hegyi kristály, vagy narancskalcit, holdkő, ilyenek.

2022. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én ilyen ajándékokat tudok elképzelni: kulcstarto, valamilyen kicsi cuki ékszer, akár egy névreszóló toll, naplo, jegyzetfüzet, csoki
2022. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!