Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 14 éves lánynak ballagási...

14 éves lánynak ballagási ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig ékszer volt tervben de kiderült , hogy azt már kap másik rokontól szóval ez igy off.... és így nem igazán van más ötletem.


Esetleg valami ötlet?



2019. máj. 3. 10:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem írtam ,hogy rokon a lány
2019. máj. 3. 10:52
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Attól még, hogy az egyik rokon ékszert ajándékoz, nem tiltja, hogy más is adhat neki. Csak ő jár jobban. 🙂

Pl. a ők nyakláncot vettek, akkor is lehet adni egy szép, teljesen másmilyen karkötőt vagy fülbevalót.

Egy óra is jó ajándék, vagy ékszerdoboz, vászonkép, dekorációk, különleges és elegáns képkeretek, egy nem megterhelő áru designer táska.

Sajnos az én rokonaim nem ismernek, és soha nem is akartak megismerni annyira, hogy feltérképezzék az ízlésemet és azt, hogy minek örülnék, így sorra kapom tőlük a borzasztóbbnál borzasztóbb és fantáziátlan ajándékokat, így annak örülök a legjobban, ha tőlük “csak” pénzt kapok. Egyáltalán nem tartom személytelennek, mert pont arra költhetem, amire én szeretném.

2019. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Pénz.
2019. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Kozmetikumok, smink termékek
2019. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
60%
Karóra,egy normális.
2019. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
16%
Egy 14 éves fiú
2019. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A kozmetikus termékeken én is gondolkoztam csak hát nem tudom ,hogy válasszak már mint nem tudom mi számít “jó” márkánák mert ha arra esik a választás akkor úgy gondoltam ,hogy valami jó minőségűt veszek.

2019. máj. 3. 18:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a szüleit, hogy pontosan mit szokott használni. Esetleg fotót ia küldjenek, hogy biztos ne nyúlj mellé.
2019. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12%
Egy vibrátor :)
2019. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy kaptam pénzt, hogy egy boríték nagyon kreatívan meg volt mintázva meg feliratozva, mintha egy szabadon felhasználható kupon lenne :)
2019. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!