Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Gáz ha mosogatószert adok...

Gáz ha mosogatószert adok ajándékba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan közeledik nagyim szülinapja, és nem tudok neki mit venni. Mint a legtöbb idős ember, ő sincs oda a "haszontalan" ajándékokért. Ha bonbont, poharat adok azt már nem tudja hova tenni, nincs is oda ezekért a dolgokért. Találtam egy szuper mosogatószert, ami elég drága, tudom, hogy sosem venne ilyet magának. Ezért úgy döntöttem, összeállítok neki egy ilyen csomagot tisztítószerekkel (jobb minőségben), mellé egy kilo kávé (az az egy, ami mindig elfogy élelmiszer jellegű ajándékok közül). Viszont tesóm szerint egyszerűen gáz, hogy ajándékba mosogatószert adok. Tényleg annyira az?
2022. dec. 27. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg a hasznos ajándékokat szereti és ezt tudná is használni, akkor szerintem nem. Főleg hogy csomagban kapja, meg kap mellé kávét is, nem csak simán a kezébe nyomsz egy flakomt.
2022. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Jó ötlet, anyukámnak készítettem már karácsonyra számára hasznos cuccokból csomagot, örült neki.
2022. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%
A nővéremék egy csomó mindent kaptak tőlem ajándékba, mégis a 4 liter olajnak örültek a legjobban, mert azt náluk nem lehet kapni.🙂 Szóval nem gáz.
2022. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyen kérdéseknél mindenki magából indul ki elsősorban.

Én is jobban örülnék egy általad összeállított csomagnak, mint a huszadik bögrének, amit nem tudok hova rakni. Ezeket legalább elhasználnám.

Vagy vásárlási utalványt is adhatsz neki, ha ismered az üzleteket, amit szeret.

2022. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán örülnék neki, nagyon értékelném, sokkal jobban, mint egy x+1-edik poharat vagy bonbont (pedig csak 32 vagyok), és szerintem a mamid meg főleg örülne neki. :)
2022. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Idén az olcsó bor helyett egy olcsó mosogatószer jobban jött volna :D
2022. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Anyáméktól én is mosogatószert és olajat, lisztet kaptam. Meg egy pár zoknit. ❤️❤️❤️ Én örülök ezeknek
2022. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy teljesen jó ajándék, főleg, ha ő az ilyesmit szereti jobban.
2022. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is jó ajándék, tavaly karácsonyra én is kaptam mosószert és tökre örültem neki.
2022. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
87%
Én vennék mellé valami kis "kényeztetés" jellegű ajándékot is, és úgy nem gáz.
2022. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!