Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Jan.6-án fogok találkozni a...

Jan.6-án fogok találkozni a bnőmmel és én még nem tudtam odaadni neki a karácsonyi ajándékát. Tippeket várnék, hogy mit vehetnék neki! ?

Figyelt kérdés

Vennék neki egy pólót amin az egyik közös kedvenc bandánk szerepelne, egy hógömböt, ha tudok találni valahol, talán tetszene neki, illetve még valami fürdősó/fürdőbomba szerű ajándékot.

Ezeket mind meg kéne vennem, de ha van jobb ötlet, azt szívesen venném!

Nagyon sok könyve van, ahhoz képest nem annyira szokott olvasgatni, sok van amit egyáltalán nem olvasott, de nem is tudom, hogy mi az ami érdekelné.

Az utalványokat annyira nem erőltetném, mert egyszer mondta, hogy kapott egyet és nem igazán örült neki...

Valami csokifélét majd nézek.

(Múltkor csináltunk együtt egy közös képekből készült naptár/emlékkönyv szerű dolgot, úgyhogy az is kihúzva).


Ő már odaadta nekem 20.a körül de akkor nekem még ötletem sem volt, hogy mit nézzek neki.

A mozit meg a színházat nem szereti, én sokkal inkább.


Szóval örülnék ha valaki segítene.

(Ezek az ötletek még nem biztosak, mert mindegyiket meg kéne még vennem, rendelni nem tudok, nem szeretek, úgyhogy busszal villamossal kell menjek mindegyikért).

Szóval ha egyik nincs, akkor legyen másik mentő ötlet.

Köszi!

34 éves nőnek venném egyébként.



2022. dec. 28. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

" talán tetszene neki"- hát ha "talán" tetszene neki, akkor hanyagold..

illetve a fürdősó/fürdőbomba elég személytelen ajándék

valami múzeumba belépő? (olyan témáról ami érdekli)


Egyébként igazán írhatnál róla többet is a korán és azon kívül, hogy nem szereti a színházat meg a mozit

2022. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

34 éves, egyedülálló nő, rocker de nem jár feketében és nem hord őrült ruhákat, ami miatt írtam, hogy fürdőbomba jó lenne, mert szeret kádazni (egyik kedvenc időtöltése), múzeum hidegen hagyja, régen motorozott, de egyébként ezektől függetlenül is érdekelne bármilyen ajándék ötlet, aminek te aki adtad vagy épp kaptad, de láttad, hogy örömöt tud szerezni neki az az apróság.

Azért is írtam pár olyan dolgot, aminek tuti nem örülne, mert azokat már ki is lehet hagyni egyből.

De Ő végülis egy laza, menő motoros/rocker csaj, de már le van nyugodva kissé.

Amilyen bandákat szeret az mind 20ezer forint körül mozog +- egykét ezer.

Vagy nem jönnek ide MO.ra, csak külföldön játszanak, vagy a fent említett áron adják a belépőt.

És úgy lenne az igazi, hogy akkor már én is elkísérem, de akkor az már 40K.

Nekem meg ennyim nincsen, főleg most.

2022. dec. 28. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél jegyet a budapesti oldtimer show-ra, ha szeretett motorozni.
2022. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

30as rocker/metalheadként bőrdzsekinek, menő bakancsnak örülnék, nem kell 50 ezer fölötti áron legyen.

Kedvenc bandám új, vagy dedikált cd-je, lemeze, persze, ami nincs meg.

Rock, metal vonatkozású ágynemű, limitált kiadású ital (attól függ, az illető mit szeret) pl.

[link]


[link]

2022. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Uhh a leírásod alapján arra gondoltam hogy 11-13 éves kiskamasz lányok vagytok...

Szerintem 34 évesen nem vágyik az ember hógömbre és hasonló porfogókra.

A póló még oké, de igazából egy üveg a kedvenc piájából, vagy csoki vagy ilyesmi bőven elég, főleg, hogyha ennyire kérdőjeles számodra is az egész (azaz annyira nem is ismered). Felesleges kacatokat a legtöbb ember nem szeret kapni, mert feleslegesen foglalja a helyet, de kidobni nem illik. Ami meg kell, azt úgyis megveszi magának.

Vagy tényleg vidd el valami közös programra, az személyes, élmény és nem kell pakolgatni utána. 😀

2022. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig fürizni szeretek nagyon és megértem, ha más is. Valami természetes anyagból készült szivacs, pl luffa?

Vagy vmi nagyon jó illatú tusfürdő, de csak akkor, ha ismered az ízlését illatok terén, vagy fürdőszobai cuccok, egy szép színű, nagyon puha törölköző vagy fürdőköntös.

Kilépő, vmi egyedi, de nem giccses.

Pizsama? Ez csak eszembe jutott, nem kapcsolódik a fentiekhez.

Amúgy biztosan bárminek fog örülni!

A hógömb aranyos, de nem gyerekeknek való inkább?

A kedvenc bandás póló jó - ha szereti az ilyesmit.

Te mit kaptál tőle? Abból is ki lehet indulni.

Nem szeret teázni? Akkor lehetne egy szép készlet és vmi minőségi teafű.

Csokit nem adnék, egyrészt, mert nem maradandó, másrészt, mert ebben az időszakban lehet, hogy már a könyökén jön ki a kajálás.


Határidőnapló? És annak írhatnál vmi kedveset az elejébe.


(Én pl nagyon szeretem az ilyen naplókat.)


Egy szép jegyzetfüzet?


Majd írj, hogy mi lett végül!

2022. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
#6-os vagyok, egyetértek #5-sel.
2022. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegecses szexi fehérneműt.
2022. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csokifucsit
2022. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült megtalálni a megfelelő ajándékokat?
2023. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!