Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni egy idős úrnak ? 70+os és egész életében esztergálással foglalkozott. Szereti a rock n rollt, Elvist, de ebben a témában van bőven gyűjteménye (albumok, autók, stb...)

Figyelt kérdés

Az én egyik (korai) mesterem volt.

Inni nem iszik, dohányozni (drágább szivar ötlet miatt) nem dohányzik...sajnos nincs ötletem, hogy mit lehetne adni ajándékba neki.

Azt tudja rólam, hogy "jól" de inkább szeretek sütni és gondoltam, hogy csinálnék neki fánkot, mert azt tudom, hogy szereti.


Mit lehet adni egy tanító mesternek, vagy egy idős úrnak ?

(Csokit sem nagyon eszik, se tejes, se feketét).

Feketéről jut eszembe, kávézni sem kávézik :D


A borról beszéltünk még elég régen, szerintem azt vennék neki egy jó finom, minőségi bort, de várnék tippeket, illetve kérnek szépen!


Eddig bor + fánk.


(Jut eszembe, parfümről is beszéltünk egyszer, de ő 20 éve ugyanazt az egyet hajlandó csak használni, úgyhogy az is kilőve :D és abból van is neki raktáron)



2023. jan. 5. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tökéletes ajándék bár a bor kicsit kétes én a magam részéről a sütéssel kimaxolnám. Az emberek általában nagyon örülnek ha (jót) sütnek nekik.
2023. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a süti+bor mellé valami jelképes ajándék. Akár egy falióra, vagy valami kép bekeretezve
2023. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bakelitlemezből faragott óra esetleg?
2023. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!