Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy külföldi barátomnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára úgy adódik hogy találkozni fogunk, és szeretnék adni neki valami ajándékot Magyarországról. Már vettem egy magyaros felespoharat és van egy ilyen táskaszerű valami amit a borosüvegre rá lehet rakni és a városomról van rajta egy kép, meg ugye a városnév, és egy rövid felirat is. Vettem még egy csokit hozzá, és gondolkoztam hogy adnék még egy közös karkötőt neki és nekem, csak nem tudom hogy hord-e karkötőket, de majd rákérdek(ezeket beleraknám abba a kistasakba). Szerintetek még vegyek hozzá valamit ami így emlékeztetné rám, vagy ennyinek is örülni fog. Fiúról van szó, és én még így nem nagyon vettem fiúknak ajándékot, főleg nem külfödieknek. Ha még ajánlanátok valamit, megköszönném. (Először Tokaji bort akartam neki adni, de sajnos azt nem vihetem magammal)

2023. jan. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bolti Tokajit nem is ajánlom mert szarul tárolják, mi is ittunk boltit tök szar volt, aztán csak néz a külföldi h ezt dicsérik annyira?

Van ilyen csokis szilva/aszalt szilva, lila dobozos, a nevét nem is tudom már meg nem is olcsó de jó.

2023. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Melyik országban él a fiú? Más a temperamentuma egy dél-olasznak, és más egy Ausztrálnak, vagy svédnek.

Van-e valamilyen hobbija, amivel kapcsolatos dolgot tudsz Magyarországról vinni neki? Hülye példa, de pl. ha bélyeget gyűjt, akkor magyar speciális bélyeg, ha biciklizni szeret, akkor egy magyaros valami hozzá, ha olvasni szeret, akkor egy útikönyv Magyarországról, vagy hasonlók.

2023. jan. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt bármi élelmiszert bepakolsz, nézz rá egy kicsit a beviteli szabályokra is, usába pl nagyjából alig lehet ilyesmiket bevinni...
2023. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Tokaji bor.
2023. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél Unicumot, gyomrának is jót tesz és nem nehéz beosztani.
2023. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!