Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak egy...

Milyen ajándékot adjak egy kutyás lánynak?

Figyelt kérdés

Egy nem annyira közeli barátnőmnek most lesz a szülinapja. Van egy tacskója akit imád, ezzel kapcsolatosan szeretnék neki valamilyen ajándékot adni.


Vannak jó ötleteitek?


2023. júl. 1. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami jópofa egyedi Pólót/Bögrét tacskós témában.

Esetleg ha tudsz lopni képet valamelyik sm oldalon a kutyájáról, lehet ilyen hologrammos üveget csináltatni.

2023. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt nem írtam le, de egy harmadik barátnőnk már csináltatott neki valamit (azt hiszem pont bögrét) a kutyája képével...


Másolni nem szeretném, úgyhogy olyan ötletre lenne szükségem, ami nem ilyen custom csináltatós...


De azért köszi!

2023. júl. 1. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így passz. Az első gondolatom valami plüss rágóka volt a kutyának, de az meg nem neki lenne ajándék, ezért el is vetettem.

Esetleg névreszóló hám a kutyának, annak hasznát is veszi, és mindig ottvan amikor viszi sétálni?

2023. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%
Van más jellemzője is,minthogy kutyás lány?
2023. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Jah, én is inkább valami más személyeset adnék neki, nem kutyásat.
2023. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

28 éves, fiatalos lány. Elég csinos.


Igen, valami személyes ajándék is szóba jöhet, csak nem nagyon van ötletem :( plusz nagyon közelről nem is ismerem.


Mit adnátok ilyen korú lánynak?

2023. júl. 1. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerem akkor nem hiszem, hogy tökéletes ajándékra vágyik. Szóval bármilyen ajándékutalvány, nőies ital egy drágább csoki kiséretében vagy ajándék jegy/kupon ami nem időhöz kötött (páros mozi jegy, masszázs kupon xy helyre).
2023. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Valamilyen tacsis könyvet. Mármint nem kutyanevelési kisokost, hanem valami jópofa regényt. Mint mondjuk a Tacs-Co.
2023. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
52%
Póráz?
2023. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kakifelszedő zacskót. Abból sosem elég!
2023. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!