Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Gáz vagy nem gáz Ebay-ről...

Gáz vagy nem gáz Ebay-ről vásárolt dedikált (nyilván nem más nevére szólóan, az elég putri dolog lenne) képregényt adni ajándékba?

Figyelt kérdés
Párom hatalmas képregény- és sci-fi rajongó (Star Trek, Alien-filmek, Csillagkapu, stb.), és találtam több dedikált képregényt az Ebay-en, a kedvenc színészei / eredeti szinkronhangjai aláírásával. Él-hal az ilyesmikért, viszont nem tudom, nem gáz-e más által továbbadott cuccot ajándékozni (nem az anyagiak érdekelnek, dedikálva még drágábban adják el konkrétan), viszont a gyerekkori kedvencei dedikálásával. Sajnos külföldi Comic Con-ra meg nem tudunk kimenni.

2023. júl. 3. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekhez a cuccokhoz szerintem általában (10ből 9szer, de lehet hogy 100ból 99szer) másodkézből tudsz hozzájutni, egyáltalán nem gáz, ugyanúgy fog neki örülni.
2023. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést! :) Lesz hatalmas öröm akkor!
2023. júl. 3. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy sem azt fogja nézni honnan jött, a szándék a fontos.
2023. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, teljesen jó! Olyat keress lehetőleg, aminek a dedikálója már nem él, mert abból ugye már nem lesz új!
2023. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet, nagyon jó meglátás! 😊 Milyen igaz, bele se gondoltam eddig... Hirtelen jött velem szembe olyan, amit két olyan szinkronhang dedikált, akik már igen idősek, viszont szerencsére még köztünk vannak, viszont így már tudom, kinek az aláírását fogom megkeresni neki. 🙏
2023. júl. 3. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán figyelmes ajándék!
2023. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.: Köszi szépen! Azt hiszem, Leonard Nimoy aláírásával garantált lesz egy igazán gyönyörű, felejthetetlen szülinap. Skacok, nagyon szépen köszönöm a megerősítést mindenkinek! 😊
2023. júl. 4. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!