Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Melyik a legjobb "Nyírd ki ez...

Melyik a legjobb "Nyírd ki ez a naplót"? És 12-13 éveseknek nem dedós?

Figyelt kérdés
A hugomnak szereznék venni, most lesz 13 éves. Szerintetek tetszene neki? Ha igen akkor melyiket vegyem meg? Sokat látttam melyik a legextrémebb? Nem feltétlen kell lányosnak lennie,ha az egyikben több az izgalmas feladat az jobb lenne...

2023. aug. 11. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jók, figyi én huszonéves vagyok és ilyeneket kaptam szülinapomra, nagyon jó feszültséglevezető felnőtteknek is, ajánlani tudom :D nagyjából ugyanolyanok, mindegyik jó, de nincs két egyforma köztük, hasonló sémára épülnek viszont
2023. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a sima Nyírd ki ezt a naplót a legjobb szerintem, de mehet neki a csajosan is, ha lányosabb típus, de a Színesen verzió is jó. Mégis a best a sima című szerintem. Nekem legalábbis.
2023. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És a színesennél ragasztgatni kell papírokat meg ilyenek?

A csajosról annyit tudok hogy szinezés, smines arclenyomat meg ilyenek. Unokatestv÷remnél régen láttam egyet, azt hiszem fekete volt, ott zsebpiszkot kelllet bele ragasztani megkelllet rágni egyblapot ujjlenyomatot kellett szoval ottt ilyeneket

2023. aug. 12. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A nem színesek azok sötétebb fekete-fehér színű oldalas könyvek de a feladatok nagyjából hasonló sémára épülnek, ragasztás, vágás, könyv összekenése, írj bele, hurimáld, hülyeségeket csinálj vele stb
2023. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sima a legjobb. A többi már csak olyan húzzunk le mégegy bőrta sikerkönyv népszerűségéről.

Amúgy hasonló a színes is csak színes. A pici zseb változat az túl pici. A csajos meg a lényegét veszíti el.

2023. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!