Kezdőoldal » Utazás » Európa » A bécsi Prater hány éveseknek...

A bécsi Prater hány éveseknek a legjobb?

Figyelt kérdés
Még sosem voltunk, most néhány felnőttel + egy 6évessel szeretnénk menni. Mennyire élvezhető a hely egy ilyen korú gyereknek? És a felnőtteknek?
2022. márc. 27. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút élvezhető minden korosztály számára. Nyilván vannak játékok, ami egy 6 évesnek nem való és olyan is, ami a felnőtteknek, de például van dodgem, az örök klasszikus, amiben felnőttek és gyerekek együtt is szórakozhatnak.
2022. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit szántok rá, de elég drága, minden játékért külön kell fizetni. Ha átlagos magyar család vagytok kettőnél több hintára úgysem fogtok tudni felülni.

Ennyiből jobb a Märchenpark Szentmargitbányán, ott a belépőből mindenhova annyiszor ültök fel, ahányszor akartok. Több és jobb játék is van, mint a Praterben. Összességében azt mondom, hogy a Prater nem éri meg, nem túl nagy szám.

2022. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kis kieg: a Práter egy hosszú, szépen gondozott park. Nem vidámpark. Durván a Városligethez, hasonlízható, amelynek az északi végében vannak a játékok. A pestivel ellentétben nincs bekerítve, nincs belépő. Atrakciók száma kevesebb.

(Tudom, megszűnt már a pesti, csak valamihez próbáltam arányítani.

2022. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon jo valoban
2022. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!