Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Subaru élményvezetés, de hol?

Subaru élményvezetés, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Páromnak (férfi) szeretnék ajándékba egy Subaru élményvezetést adni. Annyi weboldalt és lehetőséget nézegettem már át, és annyi véleményt olvastam, hogy teljesen tanácstalan vagyok, hogy hol és hova foglaljam, melyik ringbe, mennyi kör.

Első sorban olyan férfiak véleményét kérném, akinek volt már hasonló élménye.


Melyik helyszínt/ringet ajánlanátok? Kakucs ringet és a DRX ringet néztem(persze lehet másik is, a távolság nem számít), de annyira vegyesek a vélemények, hogy nem tudom melyik lenne jobban élvezhető számára.


Hol éri meg ilyet venni?

Mennyi kör/perc/km az, ami nem túl kevés, de nem is sok?


Szeretnék tökéletesen dönteni, de totál tanácstalan vagyok.

Köszönöm szépen, ha tudtok nekem segíteni! :)



2023. aug. 14. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idáig én is eljutottam, találtam nagyon sok oldalt és lehetőséget 😁 én inkább véleményre/tapasztalatra lennék kíváncsi, hogy ki melyiket ajánlja, és hogy miért. De köszönöm szépen! :)
2023. aug. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!