Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem sokára lesz a fiam szülina...

Nem sokára lesz a fiam szülinapja(22) Kifogytam az ötletekből.🙄 Katlrácsonyra ralli élményvezetést kaott,az nagyon tetszett neki. Esetleg ötet,akinek ilyen korú gyereke van?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 09:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha félre írtam,nem vagyok retaldált,csak a kislányom ugrál rajtam.😅
2022. ápr. 4. 09:45
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Adhatsz neki most is élményt, te tudod, mit szeret. De ha nem, kérdezd meg. Mozi, koncert, utazás, étterem... Illetve ha gyűjt valamire, beszállhattok egy borítékkal.
2022. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos nincs ilyen korú gyerekem, csak az élményvezetésből indulok ki, ha az tetszett neki. Pár éve a férjemnek szülinapjára repülőszimulátoros vezetést ajándékoztam. Nagyon tetszett neki, bár ő akkor 32 volt és nem 22.

Sajnos nem tudom belinkelni a helyet ahol voltunk mert úgy látom nem elérhető se a weboldaluk se a Facebookjuk. Pesten volt a V. kerületben.

Ha maradunk további élmény ajándékoknál akkor szerintem ami jó ötlet lehet még és érdekli az a szabadulószoba. Már annyi féle témában van, sorozat tematikás, nyomozós, börtönből szabadulós stb. Ebben az a plusz hogy akár a barátaival együtt is mehet, jó kis program.

2022. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Vegyel neki csoportos quad turavezetest. Akkor a barataival egyutt tud unnepelni. Mi anno Erden voltunk a csaladdal, tok jo elmeny volt, 5en, 6an siman tudnak menni egyszerre ;)
2022. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Dolgozik már,ezért vagyok bajba,mert mindene meg van...neki már nem egyszerű.A férjemnek februárban volt,neki is ajándékutalványt adtam át,majd megyünk motoros siklóernyős repülésre ,illetve nyilván csak ő fog repülni,de természetesen együtt megyünk!Ő a repülőkért van oda.Akkor lehet megint a meglepkék oldalát fogom böngészni! :))
2022. ápr. 4. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Egy díszpárnát vagy egyéb lakásdekorációt.
2022. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyerekeinket 5 éves koruktól megkérdezzük, hogy mit szeretnének és azok közül választunk, szerinten egy 22 évessel is működik
2022. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1 ő nyilván mindig azt mondja,hogy ne vegyek neki semmit!

2 én szeretek meglepit csinálni!☺️

2022. ápr. 5. 22:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Falra tehető egyedi órát rendeltem neki,saját képet lehet bele tetetni.Én a kocsija képét tetettem bele.Nagyon jol néz ki.
2022. ápr. 10. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:
nem rossz
2022. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!