Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kreatív ajándék ötletek 0...

Kreatív ajándék ötletek 0 forintból?

Figyelt kérdés
Bármilyen diy ötletet szívesen várok.

2023. okt. 6. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb írásos ajándék, ha szereti vers, levél, rajz...

Egyebekhez tudni kellene, hogy mid van otthon, mert a bolt úgy lát nem opció, és mit tudsz kezdeni vele.

Nekem például hiába van itthon sütihez való anyag, ki van zárva, annyira nem értek hozzá.

2023. okt. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Papírból valamilyen dísz, virág készítése, hajtogatása.

Vannak neten minták, egyszerűek is, amit bárki meg tud csinálni.

2023. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Elemntek együtt kirándulni, sétálni stb, beszélgettek egy jót, 0 forintból nem nagyon lehet mit alkotni.
2023. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utóbbihoz kibővítésként lehetne olyat, hogy kirándultok- viszel mondjuk termoszban teát, meg sütit. Ahány éves szülinapos, készített szép dobozkákban annyi kupon, amit beválthat, apróságokat írhatsz. Lehet vers, lehet közös program, lehet szivesség ajánlat rajta, tehát lehetne abszolút személyre szabott.

De készíthetsz valamit szép kavicsokból is.Ráírsz vagy rajzolsz valamiket. Vagy gesztenyéből, vagy színes levelekből, vagy digitális fotomontázst.

2023. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abból kell kiindulni ami otthon van. Én mindig papírból csináltam dolgokat. Neten csomó dolgot lehet találni kinyomtatni, hajtogatni.

Esetleg ha tudsz rajzolni, festeni.

Sütés ha van otthon alapanyagod.

nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!