Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 6 éves kislánynak mit vegyek ?

6 éves kislánynak mit vegyek ?

Figyelt kérdés

14 évig életem német országban. A bátyámmak van egy kislánya és haza megyek karácsonyra de fogalmam sincs mit vigyek. Nem értek a gyerekekhez tesóm azt mondta ne vigyék neki semmit.

Babát macit nem akarok mert abból láttam kamerán hogy rengeteg van.


nov. 21. 19:15
 1/4 anonim válasza:
43%

Esetleg ha drágább ajándék is szóba jöhet egy jégkori?

Nincs olyan gyerek aki ne örülne neki szeritnem, csak hát a méretet nehéz eltalálni

nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyi játék van, menj be egy játékboltba valamit biztos találsz. Kislányok szoktak örülni például ilyen kézműves cuccoknak, ilyen ékszerkészítő játékoknak, rajzos, mázolós nem tudom, gyurma, csillámtetkó, gyereksmink vagy valami kártyajáték, interaktív elektronikus valami.

Szerintem kicsiknek könyebb, mondjuk tini lenne, az már neccesebb.

nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Az unokahúgaim kb ennyi idősen az aktuális reklámban szereplő barbiautó, gyerek sminkes-fodrász baba, csipogó-zenélő egyszerű elektronikai családi társas, cuki cicatáska, elem nélkül repkedő tündér volt talonban.
nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1, ehhez azét tudni kéne egy lábméretet is, meg hogy van-e korcsolyapálya helyben...
nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!