Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötletek egy lánynak...

Ajándékötletek egy lánynak mikulásra?

Figyelt kérdés

Az iskolában kihúztam egy lányt (15L) és nem tudom mit vegyek neki (5k értékben). Persze addig még van idő, de egyébként nagyon nem szoktunk beszélgetni, és nem is ismerjük nagyon egymást és mi lenne az az ajándék amivel nem tudnék mellélőni?

*humán tagozatosak vagyunk, én egy könyvet mindenképp szeretnék neki venni, meg ezen kívül még valami mást*



nov. 24. 10:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Gyertya, bögre, csoki leginkább ezeket szokták adni. A könyv jó ötlet.
nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor fürdőbombákat, arcmaszkokat szoktam venni. Esetleg mellé egy karácsonyi tea vagy apróság.
nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire nem ismered az sem baj, ha valamelyik barátjától próbálsz érdeklődni róla.


Az első két válaszoló egyébként szerintem ki is merítette a repertoárt, nem nagyon szoktak mást ilyen "kísérőajándéknak" adni

nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hó gömb, lehet maradi vagyok de minden egyes (szép) darabot csodálattal tudok nézni. Gyönyörű meseország, és nem kell a drágákra gondolni csak az igényesekre van hogy 1500 ért is kapsz nagyon szépet.
nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy puha pléd nagyon jól jöhet a bekuckózós estékhez. Teaválogatás, forrócsokipor, bögre, ha már ilyeneket adunk. Naptár (mondjuk ennél a legjobb egy minimális dizájn/ teljesen fekete színű borítás)

Ezen felül amiket tudok ajánlani, az a körömlakk, sminktermékek. Én két éve is már full face sminkben jártam mindenhova. De nem kell ennyire belemenni. Szempillaspriál, tus, szájfény, ilyen aprósàgok is jók lehetnek

17/L

nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Körömlakk, smink mikulásra? Utolsó, ez hol való egy mikulás csomagba? Nem ez nem az UNBOXING videó. :D
nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, én vagyok az ötödik. Nem mikulás csomagot szokás ilyenkor már összeállítani. + ebben a korban szerintem bőven belefér
nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha tudnád te, még 20 évesen is állítottunk össze. Nem minden a puccosságról csiliviliről szól. Hidd el, sokkal mulatságosabb. Vagy inkább tegyél akkor bele egy két tangát is nem? Nevetséges.
nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A könyv az amúgy szuper ötlet, mondjuk azért próbáld addig valahogy kipuhatolni, hogy milyen jellegű dolgokat olvas, mert ismeretlenül azért mellé lehet nyúlni. Amúgy én tipikusan szerettem mindig az ilyen basic ajándékokat, amiket legtöbben tiltólistára raknak, hogy csak ezt ne: illatgyertyát, kis naptárakat/noteszeket, egy karácsonyi mintás zoknit akár. Ezekben is inkább az a fontos, hogy látszódjon rajtuk, hogy nem a legolcsóbb, leggyagyibb verziók, hanem kicsi azért utánamentél, hogy szép dolgot találj neki.
nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem sokkal jobb egy natúr sminkterméket beletenni, mint a 15. bögrét ;)
nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!