Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötletek egy lánynak...

Ajándékötletek egy lánynak mikulásra?

Figyelt kérdés

Az iskolában kihúztam egy lányt (15L) és nem tudom mit vegyek neki (5k értékben). Persze addig még van idő, de egyébként nagyon nem szoktunk beszélgetni, és nem is ismerjük nagyon egymást és mi lenne az az ajándék amivel nem tudnék mellélőni?

*humán tagozatosak vagyunk, én egy könyvet mindenképp szeretnék neki venni, meg ezen kívül még valami mást*



nov. 24. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A könyv jó ötlet és mellé egy csoki. Vedd meg neki Fábián Jankától az Emma szerelmét, biztos imádni fogja.Nem limonádé.
nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
nov. 27. 04:52
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Tudod inkább a 15. bögre amit esetleg az unokáinak is el újság majd. Mint az első héten kifogyott körömlakk és egyéb nem maradandó dolog. Egyébként amit írt az egyik hozzászóló könyv vagy akár zokni vagy notesz is tök jó. Sőt a sminknél bármilyen tárgy jobb ami maradandó.
nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!