Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Részt vesztek idén a Cipősdobo...

Részt vesztek idén a Cipősdoboz akcióban? Mit tesztek bele? Én idén először fogok készíteni csomagot de nem tudom, hogy mennyi idős gyerekeknek "érdemes" készíteni.

Figyelt kérdés

nov. 25. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Annak idején (10 éve) 0-1 év közötti babának készítettem, mert egy interjúban mondták, hogy erre a korosztályra kevesen gondolnak.


Csörgőt, nekik való játékokat és tisztálkodási szereket tettem a csomagba.

nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értem köszönöm választ és nagyobb korosztálynak lehet tenni bele gyümölcsöket vagy mikulás csomagot?
nov. 25. 17:49
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Gyorsan romlandót ne tegyél bele (szóval gyümölcsöt ne, de csoki mehet).
nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Már nem. Pár éve szétszedték a csomagot, fintorogva. A csoki repült, a játék repült, mert nem volt hozzá plusz elem.
nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4, mintha nem mantráznák minden gyűjtőponton, hogy NE kaját, NE olyan játékot, aminek extra kiadás (elemek) a beüzemelése... még mindig nem ide kell deponálni a háztartásodban felesleges cuccokat.
nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A gyerekeim iskolájában minden évben van, de sosem viszünk, a saját gyerekeinknek sem tudunk mindent megadni
nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
1, cipősdobozt akkora gyereknek adnak, akinek már van értelme ajándékozni. Egy csecsemő nem ez a kategória. Nekik nem ajándékozunk, adományozunk.
nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem vagyok keresztény.
nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8 válaszoló ahhoz hogy adakozz nem kell kereszténynek nem ahhoz van kötve
nov. 26. 08:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve segédkezem a 'cipődoboz' ajándékok elosztásában.

0 és 16 éves kor között jönnek az adományok.

Célszerű feltüntetni a dobozon az életkort, fiúnak vagy lánynak való ajándék lapul a dobozban.

Sokkal de sokkal több a rászoruló mint képzelnétek.

Kedves gesztusnak tartom ha néhány soros üdvözlő levél is van az ajándékok mellé.

A dobozba kerülhet édesség, mikulás csomag, színes ceruzák, zsírkréta, gyurma, könyvek, kifestők, készségfejlesztő játékok, tollak stb.

A kisebbeknek, babák, kisautó. Kirakós játék, kis dobozos legó.

Nagyobb lányoknak, csattok, szép hajgumik, kozmetikai cikkek. Ismeretterjesztő könyvek, kiadványok. Telefonhoz headset stb.

Azonban pl. konzervet, élelmiszert ne tegyetek a dobozba, ti sem örülnétek ilyesminek.

Nálunk Karácsonykor a felnőtt rászorulók, családok kapnak élelmiszer adományt, ami tartalmazhat: száraz tészta, liszt, cukor, tea, olaj, szárazbab, konzerveket is némi édességgel, szaloncukorral stb.. Ezeket az adományokat a hozzátok legközelebb eső baptista szeretetszolgálatnál le lehet adni.

Még valamit szeretnék leírni:

Csak olyan minőségű ajándékot adj, amit te is szívesen fogadnál!

Képzeld el egy kisgyermek arcát amikor pl. a kapott kisautó már kopott s netán a kereke is hiányzik.


Ahhoz hogy adni tudjunk nem szükséges felekezeti hovatartozás, csak szeretetnek kell lennie elesett, rászoruló embertársaink iránt.

nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!