Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék 5 és 8 éves fiúknak?

Ajándék 5 és 8 éves fiúknak?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a szüleiket, azt mondták, már mindent megvettek nekik. Tényleg nagyon sok mindenük van, játék, édesség, rengeteg. Egyszerűen nem akarok egy századik autót vagy ötszázadik csokit venni nekik mikulásra. Konkrét ötleteket várok. Családtagok amúgy.

nov. 27. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg valami élmény?

Az élmény festés több helyen elérhető országosan, és vannak egészen kicsiknek is.

nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, de a mi városunkban sajnos nagyon kevés az ilyesmi, konkrétan 1 játszóház van. Állatkert nincs, mozihoz szerintem 5 évesen kicsi, illetve hangos neki. Nem jut eszembe több, figyelembe véve az időjárást is
nov. 27. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetnél különböző hobbi alapanyagokat, amiket együtt megcsináltok.

Nálunk most sláger a zsugorka fólia, rajzolnak valamit, ki kell lyukasztani, ki lehet sütni, és élmény is lesz, meg maradandó is, ha például tesztek rá kulcskarikát, egyedi kulcstartót készítettek.

nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!