Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennél a Karácsonyra...

Mit vennél a Karácsonyra kapott 50.000.- Forintból?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan. Félre nem tehetem, lekötni nem köthetem le, mindenképpen akkor lesz az ajándék ajándék, ha felhasználom. Ezért ez a kérdés: Te mit vennél belőle?

dec. 10. 13:50
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
87%
Programot.
dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
Ékszert vagy órát vagy társasjátékokat vagy edénykészletet vagy ruhákat.
dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%

Ha kpban kapnám és nem utalványban, én biztos félreraknám, pont ajándék az is, ha egy kicsivel több lesz ezáltal a megtakarításom.

Ha mindenképpen kötelező lenne elkölteni, akkor programot csinálnék, nézni valami egyszerűbb wellnesshétvégét, esetleg már nyárra 1-2 napra valami szebb szállást lefoglalnék belőle.

dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindenem megvan, akkor egy állatmenhelynek tápot.
dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 Kitana. ***** válasza:
94%

Én PC alkatrészt ilyen feltételekkel, mert kompletten venném meg amúgy a gépet, csak ahhoz még kell valamennyi, de ha ott helyben el kellene költenem az 50K-t, abból pont kijönne valamelyik alkatrész, akkor azt kivenném az elmentett gépből.

De ha az lenne a helyzet, hogy épp abszolút semmire nem kell, mert mindenem megvan, akkor valószínűleg 1-2 új ruhát vagy kozmetikai cuccokat vennék, azok mindig jól jönnek.

dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne tehetnéd félre?? Én félretenném ha nem jut eszembe semmi értelmes amire költeném( mindenem megvan esetben) Januárban jönnek az akciózások akkor elkölteném vagy most parfümre :)
dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindenem meglenne és a családomnak, barátaimnak is, akkor fele menne menhelynek, a másik fele pedig valami cuccra magamnak.
dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
59%
Ékszer/táska/cipő
dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
84%
Színházjegyeket
dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
63%

"Miért ne tehetnéd félre?? "


Nyilván mert az ajándékozó azt mondta, vennie kell valamit belőle vagy nem kapja meg. Ennyi.


Kávéfőzőt és pár különleges kávét

dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!