Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennél a Karácsonyra...

Mit vennél a Karácsonyra kapott 50.000.- Forintból?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan. Félre nem tehetem, lekötni nem köthetem le, mindenképpen akkor lesz az ajándék ajándék, ha felhasználom. Ezért ez a kérdés: Te mit vennél belőle?

dec. 10. 13:50
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
66%

Strand/gyógyfürdő bérlet

Mozi bérlet

Teljes átalakulás élmény (smink, ruha, frizura, stílus tanácsadás) fotózással

Thai masszázs bérlet

Színházjegy

Ruhacsomag (pl.kasmír pulóver+sál)

Társasjátékok+könyvek

Luxus parfüm

dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
35%

22 vagyok. Ok így megértelek, inkább közvéleménykutattál. Nem tudom, ki volt az az istenbarma, amelyik lepontozott, holott releváns a válaszom.

A bántók pedig csak azt adják, ami bennük van.

dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
66%
háát, vagy kontrollert meg borítást hozzájuk (vehetnék magamnak is, de ilyen gamer cuccokra sóher vagyok, ne keresd a logikát), vagy a kedvenc fényképészemnél egy fotózást.
dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 NTBS ***** válasza:
42%
Én megköszönném és visszaadnám.
dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
40%
34. Legjobb vagy, esküszöm!:D
dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes vagy kérdező, mert másra költené egy 14 és másra egy 64 éves! Azzal mire mész, hogy én pl egy új vérnyomásmérőt, meg vércukor mérőt, meg hozzá jó pár doboz tesztcsíkot vennék belőle? Gondolom nem ilyen választ vártál!
dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
31%

A kérdése nyilván az, hogy az ő helyében mit vennénk a pénzből, vagyis akkor, ha mindenünk meglenne, a vérnyomásmérő is meg minden. :)


Hát, akkor lehet, hogy kajára költeném. Az mindig kell még. Talán olyan étterembe mennék belőle, ahol még nem voltam, de szívesen kipróbálnám.

dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
36)-os pedig hidd el a Te válaszod is az egyik legértékesebb. Ez is mutatja, kinek mi az érték. És teljesen megértelek, ésszerű, jó dolgot írtál.
dec. 11. 18:42
 39/49 anonim ***** válasza:
74%
Ja nekem itt és most el kéne költenem szerintem egy cipőt fix vennék, úgyse nő már a lábam, és el tudnám hordani ha vigyázok rá akár 3-4 vagy több évig is, pl egy Converse
dec. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
76%

"pl egy Converse"

Akkor már inkább valami normális, vízálló cipő, amelyik bármilyen évszakban jól jöhet.

dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!