Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Illik már venni névnapi...

Illik már venni névnapi ajándékot a férfinak?

Figyelt kérdés

December végén kezdtem ismerkedni egy férfival. Azóta kb. hetente találkozunk.

Jövő hét végén lesz a névnapja.

Szerintetek mivel kedveskedhetnék neki? Szükséges egyáltalán?


márc. 3. 16:03
 1/6 anonim válasza:
76%
Mondanám, hogy boldog névnapot azt jól van.
márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos és/vagy szimpatikus ez a férfi neked akkor vegyél neki valamit. Nem az ajándék értéke a lényeg, hanem a figyelmesség.
márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól alakulnak köztetek a dolgok és valóban akarsz tőle valamit, akkor megajándékozhatod vmi aprósággal, biztosan örülni fog. De ha csak azért találkozgatsz vele, mert sajnálod leépíteni, akkor inkább ne.
márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már több, mint 2 hónapja ismerkedtek, sűrűn találkoztok. Ha komolyan gondolod vele, és neked is jól esne meglepni, akkor vegyél/ készíts neki valamit. Ahogy érzed azt is elárulja, hogy mennyire érdekel ő téged. Mert aki fontos, annak szívesen kedveskedünk.
márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarok tolakodó lenni, de ez így kicsit fura. Ennyi idő után, heti szintű találkozásokkal miért nem vagytok együtt? Mit vársz ettől az egésztől? Így szerintem tök felesleges az ajándék, bőven elég szimplán megköszönteni.
márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Valami kis apróságot szerintem vigyél neki
márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!