Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Magyarországról szeretnék egy...

Magyarországról szeretnék egy 10 éves Amerikai kisfiúnak egy kisebb ajándékot vinni. Valamit ami kifejezetten magyar játék vagy bármi.Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

máj. 23. 16:07
 1/8 anonim válasza:
51%

Rubik kocka talán, bár azt Amerikában is lehet kapni.


Én lehet inkább magyar édességeket, chipseket vinnék neki. De nem is nagyon muszáj, hogy magyar legyen mert tudomásom szerint pl. Milka csokit Amerikában nem lehet kapni.

Ezekhez nehezebben jut hozzá, mint pl egy játékhoz.

Na meg valószínű, ha ilyen dolgokat viszel neki, akkor azt nem egyedül fogja megkóstolni hanem a barátaival, családjával ami plusz élményt ad.

máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Milka csokit semmikeppen sem neveznem magyarnak, ezen kivul milkat arul egy csomo uzlet itt is, de a neten is megrendelheto az Amazonrol. Tulajdonkeppen, amit nem lehet az usa-ban megveni, az nincs is. Igen, turo rudi is van. Meg magyar kalocsai piros paprika is.

Szerintem kedezd meg, mert az itteni 10 eves lehet, hogy jobban orul egy uj konzolnak vagy egy fizetos jatek letoltesenek, mint egy csiribiri cuccnak, amirol azt sem tudja milyen orszagbol van.

Az edessegekrol vagy eheto dolgokrol pedig kulonosen fontos, hogy kerdezd meg a szuleit, mert lehet, hogy cukorbeteg vagy allergias, vagy intolerans a tejre stb.


(Csak maganvelemeny, a milka csokit mar Magyarorszagon is utaltam. Kakisliszt ize van. Probald ki a Hershey's, vagy a Dove csokijait, es rajossz, hogy mirol beszelek)

máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nincs kifejezetten magyar jatek csak magyar nyelvu ami amerikaban is kaphato csak angol nyelvu de ha az amerikai kisfiu nem tud magyarul akkor nem fog neki tetszeni.

Pl a lanyomnak hoztunk olyan pluss allatot ami magyarul beszel ha pl megnyomod a mancsat, hasat. Ugyan ez letezik itt kint amerikaban is csak angolul.


Inkabb vigyel neki edessegeket pl kinder, milka. Tudom hogy nem magyar de a kinder termekekbol itt nincs annyi valasztek. Milkat is csak a nemzetkozi termekeket arulo boltban lehet kapni. Igaz hogy meg lehet rendelni mindent de egy amerikai nem fog arra gondolni hogy akkor most magyar dolgot rendeljen az internetrol.

máj. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Èn megkockàztatnàk egy szalonnàzó bicskát

10èves fiú

Ok mai vilàg,de mindig van kivètel aztàn hàtha termèszetjàrò/kedvelô lesz

Egy szèp minôsèges kis budlit/szalonnàzó bicska azzz tuti dolog,7./8. Szülinapomra kaptam öregapàmtol egy ilyesmi bicskàt màig!!!pedig szegènynek màr olyan kis vèkony a pengèje mint egy vastagabb tũ 😅

máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4vagyok

Ès szerintem sokkal többet èr mint egy játèk amit aztàn megun..hasznos szèp holmi az

máj. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
A bicska tényleg jó, de csak ha nem babonás, mert kést ajándékozni a harag jele.
máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bicskás vagyok

Igen,kést (vagy bármi vágò dolgot ugye elvágja a jò kapcsoltot)úgy szokták a babonásabbak ajándékozni hogy egy pénzérmét adnak vele amit aztán KÉRÉS NÉLKÜL kell visszavennie a személynek aki akándékozza ebben az esetben a bicskát

máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Gombfoci.
máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!