Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kislánynak keresztelőre...

Kislánynak keresztelőre szerinted ez jó ajándék? (link lenn)

Figyelt kérdés

[link]

Pénzt és ékszert, valamint játékot adni a keresztelőre nem szeretnénk, ezért ezen gondolkozunk. Mi a véleményetek? Köszönjük a segítséget!



2012. júl. 22. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit giccses, haszna pedig pláne nincs. Igaz, fogalmam sincs, h mi hogyan szokás egy keresztelőn.

Mindenesetre ha én lennék ilyen helyzetben, biztosan vmi hasznosat vinnék: babaáruház vásárlási utalvány, vmi fejlesztő játék, ami akár később is jó lehet, vagy olyan eszköz, ami még nincsen pl. babahőmérő, fürdetőkád, babaőr (most csak írtam vmit a példa kedvéért) stb. Hiszen egy babához sok mindenre van szükség, pláne az első időkben.

De te tudod, h mi a módi felétek...

2012. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik az ötlet! :)

Pénzt még nem hallottam hogy vittek volna, inkább aranyat szoktak vagy játékot, könyvet, ruhát... De ez nekem olyan nagyon ötletesnek tűnik! Szerintem szuper és nagyon fognak neki örülni ;)

2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet :)
2012. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én praktikusan gondolkodom, így nem örülnék neki. Egy újabb valami, amit max csak pakolgatni lehet. De ez én vagyok, más biztos örülne neki!
2012. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anikob válasza:
Szerintem hasznavehetetlen. A legmegfelelobb ha penzt ajandekozol a szuloknek es majd ok vesznek olyan dolgot amire tenleg szuksege van a babanak. Tapasztalatbol mondom. u.i. gyerekes anyuka vagyok :-)
2012. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én (ugyan nem keresztelőre, hanem első babalátogatásra) egy saját készítésű keresztszemest vittem. Egy mesebeli sün volt rajta, valamint a kisfiú neve és születési dátuma. Szépen bekereztettem, beüvegezeztettem. Kb 3000 Ft volt (a hímzés alapanyagait nem kellett megvennem, azok volak otthon amúgy is). A szülők odáig voltak érte, azóta is a kisfiú ágya felett van. A 42. kisbabaruhát már minek vittem volna? Kerül az is ennyibe, és egy hónap után senki sem emlékszik rá, hogy kitől kapta.
2012. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!