Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a köszönet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a köszönet ajándékhoz? (link)

Figyelt kérdés

Szerintem jobb,mint egy mézeskalács. Örülnétek neki?

Egy párnak is kettőt kellene adni,mint a szívből?

[link]



2012. jún. 15. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Hülyeség.
2012. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Tipp: Szerintem kérd meg a válaszolókat, hogy ne válaszoljanak, amennyiben feleslegesnek/baromságnak tartják a köszönetajándékot, mert nemsokára jönnek ide oltogatni, és nem fogsz érdemben választ kapni.
2012. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hátha azok válaszolnak,akik értékelik a dolgot.:)

Azzal nincs bajom,ha valaki lehurrogja,csak magyarázza már el,hogy miért.

2012. jún. 15. 13:19
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, ha már gyertya, legyen szép, de ez nagy, bumszli, és ahhoz képest drága. Egy mézeskalács szebb, becsomagolva, kidíszítve.
2012. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a legorsszabb köszön ajándék, mert csak porosodik, nem égetem el, mert sajnálom, aztán mikor elválik a pár akkor kidobom...


Amúgy mi eddig egyetlen egy szuper köszönö ajándékot kaptunk, ami végül is egy emlék a násznépnek.

Ez egy esküvöi újság volt a nászpárról. Telejesen egyszerü A4-s lapokra nyomotatott dolgok, képek az ifjú párrol, események, gyerekortól idáig stb...

Na ez amit eltettem és a képek között örzöm és pont minap vettem elö bele kukkantani.

Szuper dolog, nem felesleges, valahol minden násznéptag szerepel benne. Àrban nagyon kevésböl kihozhatod ha van nyomtatód, ha nagyon egyszerü vagy össze tüzöd, ha extrát akarsz befüzeted müanyag tokba...


Szerintem az ilyen mézeskalács meg a sok porfogó tuti kukában landol egy idö után.

2012. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy tábla csokinak jobba örülnék mint egy gyertyának :D
2012. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
mi is adunk, szerintem ötletnek nem rossz, bár nekem túl giccses így elsőre, nem szeretem a szívecskés, gyűrűs dolgokat. bár tény, h az esküvőkön ez a szokás és az is, h az én ízlésem nem épp hétköznapi. de mivel a gyertyákat nagyon szeretem, örülnék neki. másrészt nem tudom, h mennyit akarsz rászánni, de én sokallom fejenkét a 280 pénzt. (ezért is vetettem el a gyertya ötletét anno).
2012. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehurrogásképp, nekem a gyertya az olyan halottas. A halott képe mellett égetnek gyertyát, legalábbis minálunk.

És, hogy javasoljak is valamit (mert könnyű rávágni mi nem tetszik, nehezebb ajánlani valamit helyette) nekem az ifjú pár képével a hűtőmágnes nagyon bejött köszönő ajándékként.

2012. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
a hűtőmágnes tetszik inkább nekem is
2012. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Eleg ocsmany egy gyertya. Akkor mar valami sokkal egyedibbet kene. Formaileg valami kulonlegeset.
2012. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!