Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 1 éves évforduló és utána nem...

1 éves évforduló és utána nem sokkal szülinap is. Mit ajándékozzak a barátomnak? :S

Figyelt kérdés

2 hónap múlva leszünk 1 évesek a barátommal, majd egy hónappal később lesz mindkettőnk szülinapja.

Van valami ötletetek, hogy mivel ajándékozhatnám meg?

Kapott már plüsst, közös képes dolgot, könyvszerűséget saját gondolatokkal és idézettel, stb.

Nem vagyok valami kreatív csaj, 1-2 dolgot össze tudok hozni, de... nem bízok magamban ilyen téren.

Tippek, ötletek? :S Tanácstalan vagyok.

(Ja, és lehetőleg ne olyan drága értékben. Kb. 2000 körül mozgolódhatnak.. segítsetek :S)

16L, 22F



2012. aug. 15. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy kalap alá venni mindkettőt nem igazán szeretném, de talán végső esetben még az is beleférhet.. de inkább nem akarom.
2012. aug. 15. 10:31
 2/4 anonim válasza:
én tortát sütöttem neki, imádta. Szerintem te is megpróbálkozhatsz vele, max valaki segítségét kéred ha nem vagy jártas a konyhában
2012. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, ez szülinapra, max mellé valami apróság... de a nagyobb kérdés: 1 éves évfordulóra mit? :S
2012. aug. 16. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem valami szexszel kapcsolatos dolognak jobban örülne. vulgáris vagy nem, cummantsd le
2012. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!