Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi a megfelelő ajándék 1 éves...

Mi a megfelelő ajándék 1 éves évfordulóra? L 17

Figyelt kérdés
a barátom 19 én pedig 17 nemsokára egy éve leszünk együtt..:) valami különlegesebb ajándékra gondoltam de mégis egyedi de kicsit saját készítésű dolog is benne legyen...:)

2012. szept. 3. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz akkor vegyél neki valami szép kis apróságot amiről eszébe jutsz (akár valamit még hozzá is tehetsz ,díszítheted saját kezűleg) ,és még ha vannak közös képeitek akkor abból csinálhatsz otthon egy videót ami alá zenét is lehet tenni.Vagy nyomtathatsz is és abból egy "emlékkönyvet" neki.És gratulálok ,legyetek együtt még nagyon sokáig!:)
2012. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én a férjemnek, amikor 1 éve voltunk együtt, akkor egy kisebb méretű Cewe fotókönyvet készítettem a közös képeinkből. Azt abszolút egyedire tudod csinálni!
2012. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!