Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiatal nőnek ajándékötletek...

Fiatal nőnek ajándékötletek (kritériumok alább)?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat van otthon és unatkozik, szeretnék neki olyan ajándékot adni, amivel el tudja tölteni az időt. Viszont:

- nem szereti a kézműves dolgokat, tehát hiába veszek neki pár tasak gyöngyöt például,

- zárkózott, illetve nem is, csak nehezen ismerkedik, idegen társaságban nagyon zavarban van, kényelmetlen neki a helyzet, szóval egy bérlet (tánc, egyéb testmozgás satöbbi) kizárva.

Főzni, sütni nem szeret, nem tud, pedig ezzel jól el tud telni az idő.

Viccesen azt mondta, hogy egy egyszemélyes társasjátékot kér (az ismerősei, barátai mind más városban, országban élnek), innen jött az öltet.

Illetve: ti miket szoktatok hobbiszinten csinálni, ami nem az előbbi kategóriákba sorolható? Hátha így szembejön az ihlet:).



2012. nov. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen tv-re köthető játék lenne neki jó,de gondolom annyit nem akarnál költeni.

Olvasni nem szeret?

Mert egy könyvet egyedül is tudna olvasni :)

2012. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, olvasni sem szeret...
2012. nov. 20. 04:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajzolni sem szeret? Mert ha igen, akkor vehetnél neki egy rajzkészletet.
2012. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem...
2012. nov. 20. 18:24
 5/6 anonim válasza:
mit szeret csinálni akkor ?
2013. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia, én pl külföldön élek, és sokat vagyok egyedül. Legtöbbször sorozatokat szoktam nézni. Igaz ezt már online meg lehet tenni, de kényelmesebb ha megvan dvd-n. Lehet kapni olyan dvd-t amin 1-2 évad rajta van. :)
2014. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!