Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mamám elmúlt 83 éves, milyen...

Mamám elmúlt 83 éves, milyen virágot illik adni ilyen korban?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Enyém 89, simán viszek neki rózsát, gerberát is.
2012. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, amúgy meg olyat vigyél neki, amit szeret.
2012. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyet szeret ez a baj. Egyébként köszönöm a válaszokat
2012. nov. 9. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg anyukád tudja?
2012. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kor mindegy!

A mamád, ő rokon, ha közeli rokonságot, jó kapcsolatot tartotok fenn egymással, akkor bármilyen virág is, az legyen piros = szeretet színe.

Ha a kapcsolat nem annyira szoros, de most valami miatt virágot akarsz neki, akkor annak a színe fehér = a tisztelet jele.


Sárgát csak kifejezetten akkor, ha tudod, hogy az a kedvenc színe, mert egyébként állítólag az az irígység színe.


De a virág fajtása: rózsa, szegfű, vagy akármi mindegy, hacsak nem vagy biztos abban, hogy mi a kedvence. Akkor azt.

2012. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök mindegy. Én pl. imádom a szegfűt mert tartós virág. De egy vegyes csokor is nagyon szép tud lenni.
2012. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha kedveskedni szeretnél kérdezd meg szüleidtől, biztosan tudják az ízlését.
2012. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szereti/tudja gondozni is őket,akkor cserepeset,a vágottat ki kell dobni,a cserepessel lehet folalkozni.


De ha vágottata akrsz,akkor bármit amit szépnek látsz,a gesztus a lényeg

2012. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha sok virága van, szereti a növényeket, akkor mindenképpen. A nők általában szeretik :)


Nagyinak inkább cserepes növényt adnék, azt hosszú ideig tudja gondozni, megmarad :)

2012. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket,végül egy olyan rózsát vettünk, aminek több kicsi bimbója volt és sárga-piros színű,nagyon örült neki :)
2012. nov. 9. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!