Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Évfordulós ajándék? Ötletek?

Évfordulós ajándék? Ötletek?

Figyelt kérdés

Május 21-én lesz a párommal az évfordulónk. Ötletem sincs, mit vehetnék neki.

Az ő ajándékát felülmúlni nehéz lenne (utalásai alapján megkéri a kezem).


Tavaly ezüst karkötőt vettem neki, de most semmi ötletem. Esetleg segíteni tudnátok?


Számítógépes játékokat, jégkorongot, Barcelonát imádja, de nem ilyen ajándékot szeretnék, nem ezekhez kapcsolódót.



2013. ápr. 27. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy romantikus vacsora. Vehetnél mellé valamilyen különleges bort. Mellé még csinálhatsz neki egy képeslapot is.
2013. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gravíroztathatnál neki egy üveg bort. Pl: "Első évfordulónkra" (vagy ahányadik) és még szíveket gravíroztatnál bele. Nálunk fényképész boltban csinálnak ilyent, vagy netes fotóboltban is lehet rendelni és házhozszállítják. Van olyan is, ami csak az üveg, de van, amiben rendesen benne van a bor, ha nem akarod te tölteni. Én csináltam már szülinapra, esküvőnkre, érettségi talira is, de nekünk van borunk.
2013. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkettő hasznos volt. A vacsi az alap lenne, mindenképp készülök vele és sütivel.


A bor viszont nagyon jó ötlet, imádja a borokat. Veszek egy minőségit és gravíroztatok az üvegre.

2013. ápr. 30. 11:04
 4/6 anonim válasza:
Na, hogy sikerült? Örült neki? Megkérte a kezed?
2013. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én végül a karkötőhöz illő nyakláncot vettem neki, és nagyon örült. De a legjobban az igennek :)
2013. jún. 10. 22:04
 6/6 anonim válasza:
Gratulálok!
2013. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!